Home Nopietnāk Dažas dienas pirms Harija un Meganas kāzām gaismā nāk nepatīkama ziņa

Dažas dienas pirms Harija un Meganas kāzām gaismā nāk nepatīkama ziņa

0

Tikai dažas dienas pirms 19. maijā paredzētajām karaliskajām kazām, kurās princis Harijs par sievu apņems amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu, atklātībā nākušas visai skumjas ziņas, vēsta britu mediji.

 

Meganas tēvs Toms pirms nepilnas nedēļas piedzīvojis sirdslēkmi. Ja sākotnēji bija paredzēts, ka tieši viņš vedīs meitu pie altāra, šobrīd tēvs savas domas ir mainījis. Amerikāņu dzeltenajai presei Toms atklājis, ka nedosies uz Lielbritāniju.

 

 

Tikmēr Kensingtonas pils izplatītajā paziņojumā teikts, ka šis ir dziļi personisks brīdis mis Mārklai vien dažas dienas pirms kāzām, tādēļ viņa un Harijs lūdz respektēt un cienīt Meganas tēvu šajā sarežģītajā situācijā.

 

Karaļnams nedz noliedz, nedz apstiprina, ka Mārkls kāzās nepiedalīsies. Mārkls iepriekš medijiem izteicies, ka nevēlas apkaunot savu meitu.

 

Nesen presē parādījās attēli, kuros viņš redzams pielaikojot, iespējams, kāzu uzvalku. Tāpat paparaci viņu pieķēruši interneta kafejnīcā aplūkojot savas meitas un Harija attēlus, kā arī pie rīta kafijas lasot grāmatu par Lielbritāniju.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.