Home Nopietnāk Intars Rešetins: ar Andreju Ēķi nekad vairs nestrādāšu

Intars Rešetins: ar Andreju Ēķi nekad vairs nestrādāšu

0
 Filmas “Blēži” aktieris Intars Rešetins neslēpj – ar režisoru Andreju Ēķi pēc šī projekta vairs nestrādās. Aktieris atklātā video dienasgrāmatā stāsta par pieņemšanos svarā par 10 kilogramiem, darbu kopā ar dīvu Rēziju Kalniņu un mūziķi Ralfu Eilandu, izaicinājumiem un patieso motivāciju iesaistīties latviešu skandalozākajā kino projektā. 
Turpinot “Blēžu” aktieru stāstus, otrdien, 15. maijā no plkst. 11.00 līdz 12.00 notiks “Pajautā man jebko” sesija ar aktrisi Ievu Florenci. Visatklātākos jautājumus Ievai būs iespējams uzdot filmas Facebook lapā.

Andreja Ēķa jaunā komēdija “Blēži” ir līdz šim izaicinošākā un atklātākā latviešu filma. Tas ir stāsts par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūri, kurā diagonāles velk greizsirdīga bijusī sieva, pārcentīgs miesassargs, izveicīgs advokāts un perspektīvs apsargs. Inscenēta spriedze, viltota mīlestība, reāla māksla, neslēpts kailums un nevaldāms stress – tas varētu būt nopietni, ja vien nebūtu tik smieklīgi. Galveno blēžu lomās redzēsim Intaru Rešetinu, Rēziju Kalniņu, Leonardu Ķesteri, Ralfu Eilandu, Ievu Florenci, Cepumiņu un citus aktierus. 
“Blēžus” uzņem “Platforma Filma” sadarbībā ar “Forum Cinemas”, filmu atbalsta Nacionālais Kino centrs. Filmas izplatītājs ir “UzKino” un tās pirmizrāde kinoteātros visā Latvijā notiks 2018. gada 1. jūnijā. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.