Home Nopietnāk “Bērni ir pavisam mazi!” Jauna ģimene uz Rīgas apvedceļa iekļūst smagā sadursmē

“Bērni ir pavisam mazi!” Jauna ģimene uz Rīgas apvedceļa iekļūst smagā sadursmē

0

LNT “Degpunktā” vēsta par nopietnu avāriju trešdien uz Rīgas apvedceļa.

 

Dienas vidū, kad satiksme nav bijusi pārāk intensīva, netālu viena no otras braukušas “Škoda” un “Toyota” automašīnas. Diemžēl “Toyota” vadītājs, kura uzmanību novērsusi navigācija, uz ceļa izpildījis dīvainu un pat tizlu manevru – kā pats šoferis no Krievijas saka, apmaldījies un pat kloķi sākuši neklausīt. No ceturtā ātruma ielicis pirmajā, mašīna strauji bremzējusi un stūre sanesta pa kreisi. Braukuši uz Kaļiņingradu un, acīmredzot, paskrējuši garām nobrauktuvei un Jelgavas šoseju.

 

Tobrīd notikusi sadursme ar jau minēto “Škoda”, kas bija uzsākusi apdzīšanas manevru un vairs nespēja izvairīties. Otrajā automašīnā atradās sieviete ar diviem bērniem, kas pēc notikušā bija pamatīgā šokā un pat nevarēja parunāt. Viņas versiju pārstāsta dzīvesbiedrs – viesi no Krievijas braukuši pa ceļa nomali un vēlējušies apgriezties, tādēļ stāsts par saputrotajiem ātrumiem esot meli. “Pieraduši pie sevis Krievijā tā braukāt un tāpēc tā arī notika.”

 

Avārijā cietušo nav, tomēr bērniem būs jāatrādās dakteriem. Tikmēr viņu tēvs ir priecīgs, ka mašīna bijusi pavisam jauna, nostrādājuši visi gaisa spilveni, bērni bijuši sēdeklīšos un piesprādzēti. Viņš atzīst, ka sievai gan drusku sāpot galva, iespējams, no šoka.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.