Home Slavenības ‘X-faktora’ zvaigzne Adriana Miglāne piedzīvo milzīgu izbīli: “Mūs noteikti sargāja eņģeļi!”

‘X-faktora’ zvaigzne Adriana Miglāne piedzīvo milzīgu izbīli: “Mūs noteikti sargāja eņģeļi!”

1

Kurš gan neatceras simpātisko šova “X-faktors” zvaigzni Adrianu Miglāni ar skanīgo balsi, kura lielajā finālā tika pie trešās vietas. Nu meitene garajās brīvdienās nolēmusi kārtīgi atpūsties, bet ballīte ar draugiem nav beigusies gluži kā plānots, vēsta portāls skaties.lv

 

Adriana kopā ar draugiem garās brīvdienas nolēmusi atzīmēt lauku mājās, kur bijusi arī pirtiņa. ”Vēl tagad jūtos tāda nekāda – dīvaina sajūta galvā… Es laikam joprojām esmu ļoti pārbijusies, jo to, ko vakar piedzīvoju, domāju, vēl ilgi neaizmirsīšu,” viņa stāsta. Bet kas tad īsti notika?

 

Izrādās, nepatīkamie notikumi risinājušies Valpurģu naktī no 30. aprīļa uz 1. maiju, kad Latvijā plosījās vētra un reģistrēti vairāk nekā 10 000 zibeņu. Adriana stāsta, ka ar draugiem pakarsējusies pirtiņā, bet tad, kad bijis laiks doties mājup, viņai un draudzenei bijis bail, tādēļ četri jaunieši palikuši turpat. Pacepuši gaļu, tomēr Adrianai bijusi dīvaina sajūta par vētru, tādēļ devušies iekšā mājā. Minūti vēlāk vietā, kur jaunieši atpūtās, kokā iespēra zibens, apgāžot galdu un krēslus.

 

Trieciens bijis tik stiprs, ka nama saimnieks pat izlidojis no gultas, tāpat pirts jumtā nu ir caurums un “izsista” elektrība. ”Jūtos galīgi ne savā ādā, par to vien domāju. Cenšos nevizualizēt to, kas ar mums būtu noticis… Tas, ka mūs kāds sargāja, ir skaidrs. Mums tiešām blakus stāvēja eņģeļi!” stāsta Adriana.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.