Home Nopietnāk Mazā britu prinča dzimšanas apliecība pasaulei atklāj ko interesantu

Mazā britu prinča dzimšanas apliecība pasaulei atklāj ko interesantu

1

Pagājušajā pirmdienā, 23. aprīlī, Londonā dzimušā Kembridžas hercogu Viljama un Keitas dēla prinča Luī Artūra Čārlza dzimšanas apliecība ir publiskota un atklāj dažas interesantas lietas, vēsta britu bulvārprese.

 

Mazā zēna pilnais vārds dzimšanas apliecībā ir Viņa Karaliskā augstība Kembridžas princis Luī Artūrs Čārlzs, bet dokumentu parakstījis lepnais tēvs Viljams.

 

Interesanti, ka dzimšanas apliecībā minētas arī vecāku nodarbošanās. Viljams ir “Apvienotās karalistes princis”, bet Keita – “Apvienotās karalistes princese”. Lai gan tehniski viņa patiesi karaliskajā ģimenē būtu princese, viņai šāds tituls nekad nav piešķirts un viņa tajā nav dēvēta. Kā zināms, pēc kāzām ar Viljamu viņa kļuva par Kembridžas hercogieni.

 

Jau ziņots, ka trešdien, deviņas dienas pēc mazā brālīša nākšanas pasaulē, savu 3. dzimšanas dienu svin piemīlīgā princese Šarlote.

 

1 COMMENT

  1. Kurā vietā dzimšanas apliecībā ir rakstīs, ka Keita ir princese? Lasīt māk tie, kas veido rakstu? Tur ir viņas karaliskā augstība Kembridžas hercogiene. Tikai tēvam ir minēts, ka ir princis un attiecīgi arī dēlam. Atkal piedomā, ko gribētos izlasīt, bet nav rakstīts!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.