Home Nopietnāk Rumbulā bojāgājušais autobusa šoferis pieļāvis liktenīgu kļūdu

Rumbulā bojāgājušais autobusa šoferis pieļāvis liktenīgu kļūdu

0

Jau vēstījām par ceturtdien plkst. 12.53 Maskavas ielā Rīgā notikušo traģēdiju, kurā autobusa “Setra” un kravas auto “Scania ”sadursmē bojā gāja viens autobusa šoferis, bet otrs tika nogādāt slimnīcā. LNT “Degpunktā” notikuma vietā aprunājās ar kravas automašīnas šoferi.

 

Guntis stāsta, ka ar aptuveni 70 km/h lielu ātrumu braucis pa kreiso joslu, kad labajā esošais autobuss pēkšņi sācis manevru, lai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. Tobrīd viņam vairs nav bijis, kur sprukt, tādēļ notikusi smaga sadursme. Tās rezultātā autobusa vadītājs ar trieciena spēku burtiski izmests caur logu, zaudējot dzīvību notikuma vietā. Pasažieri tobrīd salonā nav atradušies.

 

Kravinieka šoferis norāda, ka autobusa vadītājs nebūtu gājis bojā, ja būtu piesprādzējies. Otrs autobusa vadītājs ar nopietniem savainojumiem nogādāts slimnīcā, bet kravas auto šoferis nav cietis. To nevarētu teikt par abiem spēkratiem, kas guvuši visai nopietnus bojājumus un bez nopietna remonta diez vai būs lietojami satiksmē.

 

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki un viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 535 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 168 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu, seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.