Home Nopietnāk Beidzot zināms: Keita un Viljams devuši mazulim vārdu

Beidzot zināms: Keita un Viljams devuši mazulim vārdu

0

Tik pat ļoti, cik gaidīta pati mazuļa nākšana pasaulē, tiek gaidīts arī paziņojums par viņa vārdu. Nu tas beidzot darīts zināms visai pasaulei!

 

Jau ziņojām, ka pirmdien, 23. aprīlī, agri no rīta ap plkst. 6:00 (t.i. plkst. 8:00 pēc Latvijas laika) Midltone devusies uz Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnu Padingtonā, Londonā, kur dzimuši arī abi iepriekšējie bērniņi. Jau dažas stundas vēlāk, plkst. 11:01 (13:01 pēc Latvijas laika) Midltone laida pasaulē dēlu. Mazulis svēra 3,8 kg. Pēc dzemdībām tika ziņots, ka gan Keita, gan mazulis ir veseli un jūtas labi.

 

Beidzot esam sagaidījuši arī mirkli, kad oficiāli paziņots jaundzimušā vārds – Luiss Artūrs Čārlzs. 

 

Viņš ir piektais rindā uz troni un būs godājams kā “Viņa karaliskā augstība Kembridžas princis Luiss Artūrs Čārlzs vai īsāk – Kembridžas princis Luiss”. 

23. aprīlī plkst. 17:52 ( 19:52 pēc Latvijas laika) Keita un Viljams iznāca no slimnīcas, pirmo reizi pasaulei parādot savu trešo atvasi – jaundzimušo dēliņu. Jau pēc neilga brīža ģimene iekāpa apvidus automašīnā, kuru vadīja Viljams, un policijas pavadībā devās mājup uz Kensingtonas pili.

 

Tikmēr Hercogs Viljams pieķerts jaunajiem vecākiem tik ļoti raksturīgā situācijā – VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.