Home Nopietnāk Viljams atklāj, kā klājas jaundzimušajam dēlam: “Viņam būs stiprs vārds!”

Viljams atklāj, kā klājas jaundzimušajam dēlam: “Viņam būs stiprs vārds!”

0

Trešdien Kembridžas hercogs Viljams atsācis pildīt karaliskos pienākumus, kopā ar brāli Hariju un viņa topošo sievu Meganu Mārklu (līdz karaliskajām kāzām nepilns mēnesis!) dodoties uz “Anzac Day” pasākumu. Protams, ka reportieru uzmanības centrā bija ikviens sīkums, kas varētu norādīt uz Viljama un viņa sievas Ketrīnas pirmdien pasaulē nākušā dēla iespējamo vārdu.

 

Kādā brīdī, kad Viljams sarokojies ar Jaunzēlandes augsta līmeņa pārstāvi Lielbritānijā Džeriju Mateparae, kāds cits kungs pajokojis, ka jaunzēlandietim droši vien patiktu, ja Viljams dēlu nosauktu par Džeriju. Viljams vien noteicis: “Džerijs ir stiprs vārds!” Tāpat Viljams pateicies par laba vēlējumiem un jautājumiem, kā klājas sievai un dēliņam. “Viņiem klājas ļoti labi, paldies! Viņi ir labā formā, par laimi.” Tāpat Viljams jokojot atklājis, ka dēls guļ “pietiekami labi” un “pats sevi pieskata, kas ir labās ziņas”.

 

Tikmēr pasaule turpina gaidīt hercogpāra lēmumu par trešā bērniņa vārdu. Bukmeikeru vērtējumā favorīts ir Artūrs, tāpat tuvu ir Alberts un Džeimss. Jau mazāk ticami vārdi bukmeikeru vērtējumā ir Filips, Aleksandrs, Henrijs, Frederiks, Edvards un Tomass.

 

Jau vēstīts, ka Viljama un Keitas trešais bērns pasaulē nāca pirmdienas rītā Londonā. Puisēns ir piektais rindā uz troni. Viņa vārdu vecāki vispirms paziņos karalienei Elizabetei II un pārējai ģimenei, bet tad tas kļūs zināms publiski. Abu vecāko bērnu – Džordža un Šarlotes – vārdi tika paziņoti divas dienas pēc dzimšanas, tādēļ britu mediji prognozēja, ka tas varētu notikt trešdien, 25. aprīlī. Tiesa, tas tā arī nenotika un gaidīšana turpinās.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.