Home Nopietnāk Pasaule izbrīnīta: Kādēļ princis Džordžs VIENMĒR redzams tikai šortos? Lūk, kādēļ!

Pasaule izbrīnīta: Kādēļ princis Džordžs VIENMĒR redzams tikai šortos? Lūk, kādēļ!

0

Kembridžas hercogu vecākā atvase, nepilnus piecus gadus vecais Džordžs, vienmēr visos pasākumos un attēlos redzams tikai šortos – tas ir fakts! Arī pirmdien, dodoties iekšā Londonas Svētās Marijas slimnīcā, lai pirmo reizi sveiktu mazo brālīti, Džordžs bija tērpies šortos. Kādēļ tā, īpaši jau ņemot vērā, ka Anglijas klimats ikdienā nebūt nav tik silts, ka visu laiku vajadzētu staigāt šortos?

 

Saprotams, ka milzīga loma karaļnama pārstāvju ikdienā ir tradīcijām, tādēļ nevienu nepārsteigs fakts, ka arī šorti mazajiem monarhiem ir viena no tādām. “Majesty magazine” redaktore Ingrida Sevarda žurnālam PEOPLE atklājusi, ka mazie karaļnama zēni šortus valkā līdz pat astoņu gadu vecumam. Tā notiek arī citās augstākajās aprindās, jo bikses mazam zēnam – tā ir piepilsētas vidusšķiras puiku pazīme. Neviens sevi cienošs augstdzimušais nevēlas, lai viņu asociē ar vidusšķiru. Starp citu, arī Džordža tēvs Viljams tieši tāpat šortos staigāja, līdz kļuva astoņus gadus vecs.

 

 

 

Arī Džordža skolas forma sastāv no zila krekla, džempera un, protams, īsiem šortiem. Kad to pieprasa laika apstākļi, Džordžs velk garas un siltas zeķes īso vietā. Vēl dažus gadus viņam nāksies paciesties.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.