Home Nopietnāk “Laimas” fabrikā Miera ielā trešdien notikusi nelaime. VIDEO

“Laimas” fabrikā Miera ielā trešdien notikusi nelaime. VIDEO

0
pixabay.com
pixabay.com

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar nožēlu informē, ka trešdien, 25. aprīlī, pēcpusdienā ap plkst. 13.45 uzņēmuma ražotnē Miera ielā 22, Rīgā, noticis nelaimes gadījums darba vietā. Negadījums notika, plīstot glazūras uzglabāšanas tvertnei tās remonta laikā.

 

 

Uzreiz pēc negadījuma tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un visi atbildīgie dienesti, kas šobrīd veic notikušā izmeklēšanu.

 

 

 

Negadījuma rezultātā ir cietis viens uzņēmuma ražotnes darbinieks, kurš veica tvertnes remontu. Viņam nekavējoties tika sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Cietušo hospitalizēja, un, kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, viņa stāvoklis ir stabils. Viņš guvis apdegumus.

 

 

Uzņēmuma prioritāte šobrīd ir sniegt palīdzību negadījumā cietušajam un izmeklēt notikušā apstākļus, sadarbībā ar atbildīgajiem dienestiem. Esam sazinājušies ar cietušā ģimeni, uzņēmums segs visus ar ārstēšanos saistītos izdevumus, kā arī sniegs visu nepieciešamo atbalstu, lai darbinieks atveseļotos pēc iespējas ātrāk.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.