Home Nopietnāk Šādi izskatās Lindo spārna iekšpusē, kur dzemdēja Midltone

Šādi izskatās Lindo spārna iekšpusē, kur dzemdēja Midltone

0

Piedāvājam ielūkoties, kādos apstākļos dzemdēja Kembridžas hercogiene Keita Midltone un uzzināt ko vairāk par Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnu.

 

Jau ziņojām, ka pirmdien, 23. aprīlī, plkst. 11:01 (13:01 pēc Latvijas laika) pasaulē nāca Keitas Midltones un prinča Viljama trešā atvase – veselīgs 3,8 kg smags puisēns. Keita un mazulis ir veseli un jūtas labi. Arī abi iepriekšējie Kembridžas hercogpāra bērni – princis Džordžs (4) un princese Šarlote (2) dzimuši šajā slimnīcā, tieši tāpat kā princis Viljams (36) un viņa brālis princis Harijs (33).

 

Keita un Viljams pirmo reizi pasaulei parāda jaundzimušo. FOTO

 

Šajā slimnīcā dzemdēt var atļauties tikai labi situēti cilvēki, jo cenas par vienu nakti ir, sākot no 6700 Eur  par standarta istabiņu un no 7100 Eur par Deluxe istabu.

 

Jaunajai māmiņai tiek pasniegti izsmalcināti un dārgi ēdieni, un pat piedāvāta pēcpusdienas tējas pauze, lai varētu nosvinēt mazuļa nākšanu pasaulē.

Foto: Lindo spārna mājas lapa Imperialprivatehealthcare.co.uk

 

Lindo spārna cenas (tajās nav iekļautas pusdienas tēvam un/vai anestezējošie līdzekļi):

 • Parastās istabas izmaksā 6700 Eur par vienu diennakti, bet deluxe un apartamenti, sākot no 7100 Eur par diennakti.
 • Māmiņām, kurām iepriekš dzimis vismaz viens bērniņš Lindo spārnā, tiek piedāvāta 10% atlaide standarta dzemdību pakalpojumam.
 • Par katru papildu dienu, kas tiek pavadīta šajā slimnīcā, tiek iekasēta maksa 1300 Eur apmērā (standarta istaba).
 • Cena par apartamentiem, kuros, visticamāk, dzemdēja Midltone, ir 8500 Eur par diennakti.
Foto: Lindo spārna mājas lapa Imperialprivatehealthcare.co.uk

Šajā cenā ir iekļauts:

 • Dzemdību aprūpe;
 • Nodokļi un personāla algas;
 • Rutīnas vecmātes aprūpe;
 • Rutīnas analīzes;
 • Pediatra pakalpojumi;
 • Iekārtota ērta vieta jaundzimušajam ar iespēju atstāt viņu profesionāļu rokās, lai vecāki varētu nedaudz atpūsties;
 • Pēcdzemdību fizioterapija;
 • Rutīnas medikamenti un nepieciešamā aprūpe;
 • Maltītes un ikdienas avīze;
 • Svētku pēcpusdienas tēja;
 • Izmitināšana un brokastis partnerim.
Foto: Lindo spārna mājas lapa Imperialprivatehealthcare.co.uk

Par uzturēšanos apartamentos, iepriekš jāiemaksā 8000 Eur par dabīgām dzemdībām un 11100 Eur, ja tiek plānots ķeizargrieziens. Šī iemaksa netiek atdota, ja tomēr tiek izlemts dzemdēt citviet.

 

Svētās Marijas slimnīca ir populāra ar to, ka tur tiek piedāvāta visaugstākās kvalitātes aprūpe. Brošūrā redzams, ka katra istaba aprīkota ar satelīttelevīziju, kas piedāvā lielākos starptautiskos kanālus. Tāpat istabiņās ir arī radio, telefons pie gultas un ledusskapis. Pieejams plašs laikrakstu klāsts un bezmaksas WiFi.

 

Lindo spārns ir Svētās Marijas slimnīcas daļa, kas tika atklāta 1845. gadā. Daudz slavenību ir dzemdējušas šajā medicīnas iestādē, tostarp arī populārā Holivudas aktiera Džordža Klūnija sieva Amala Klūnija, kura pērn laida pasaulē dvīņus.

 

Princis Viljams nāca pasaulē šajā pašā vietā 1982. gada 21. jūnija vakarā un svēra 3,2 kg. Viņa pirmā publiskā foto sesija notika tieši uz šīm pašām kāpnēm pie Lindo spārna ieejas. Viljams bija ievīstīts baltā sedziņā rokās savai mātei princesei Diānai un blakus atradās viņa tēvs – princis Čārlzs. Divus gadus vēlāk tur pat piedzima arī princis Harijs.

 

 

Divu bērnu māmiņas pieredze, dzemdējot Lindo spārnā

Divu bērnu māte Katrīna Filkinsa (38), kura ir dzimusi Kanādā, bet šobrīd dzīvo Hertfordšīrā, medijiem izstāstījusi savu pieredzi par dzemdībām Lindo spārnā. Pirms septiņiem mēnešiem viņa šajā vietā laida pasaulē savu otro mazuli – meitiņu Ailu. Intervijā ar izdevumu “Hello!” Filkinsa, kurai ir arī dēls Čārlijs (3), izstāstīja savu pieredzi par deluxe apartamentiem. Turklāt, viņa pieļauj iespēju, ka abi ar vīru šo laiku pavadījuši tieši tur, kur šodien pasaulē nāca Keitas un Viljama dēliņš. “Izrādījās, ka neviena no standarta istabām, ko bijām rezervējuši, uz to brīdi nebija pieejama, tāpēc mēs ar vīru Martinu palikām deluxe apartamentos. Bija daudz vietas – brīvi varēja dzīvoties vecākais dēls un apciemot vecāki un tāpat šķita daudz vietas. Apsēsties brīvi varēja seši cilvēki, bet šķita, ja mums vajadzētu vēl kādu krēslu – tas nebūtu neiespējami,” atceras Filkinsa.

Foto:Katrīnas Filkinsas privātais arhīvs

Katrīna ir skolotāja un mācību programmas koordinatore privātā skolā, bet viņas vīrs Martins – skolu darbības direktors. Privātas dzemdības pāris izvēlējās tāpēc, ka arī pirmais bērns dzimis šāda tipa medicīnas iestādē Singapūrā. Ģimene ilgu laiku dzīvojusi Londonā, bet pēc meitiņas Ailas piedzimšanas, pārcēlušies uz Hertfordšīru. “Tieši Lindo spārnu izvēlējāmies tāpēc, ka tā tika uzrādīta kā vieta, kurp mūs vedīs, ja dzemdību laikā vai pēc tām man vai mazulim rastos kādas komplikācijas,” skaidro Katrīna.

 

Viņa atzinīgi novērtē, gan aprūpi pirms dzemdībām, gan pašu radību procesu un aprūpi pēc tā. “Nekad neaizmirsīšu to, ar kādu rūpību tika veiktas visas procedūras un pēc dzemdībām pat lutināja ar masāžām, piemēram, piena vairošanai. Neskatoties uz ilgo dzemdību procesu, kas, ieskaitot rūpīgu sagatavošanās darbu un pirmsdzemdību aprūpi, ilga 81 stundu, varu teikt tikai pašu labāko un atzīt, ka man šī dzemdību pieredze bija patiesi brīnišķīga. Aprūpes kvalitāte atviegloja arī vīram pirmās dienas pēc bērniņa piedzimšanas, kad atkal vajadzēja atsaukt atmiņā iemaņas, kā rūpēties par zīdaini. Vīrs varēja bez bažām palikt pie manis 24 stundas diennaktī, bet tajās reizēs, kad devās mājup, varēja justies pilnīgi drošs, jo es paliku īstu profesionāļu rokās,” atceras Filkinsa.

Foto:Katrīnas Filkinsas privātais arhīvs

Dodoties mājup no slimnīcas, pāris tieši tāpat kā Keita un Viljams, uzņēma foto uz slavenajām Lindo spārna kāpnēm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.