Home Nopietnāk Karaliskās kāzas: Astrologi pareģo negaidītu pārsteigumu Harijam un Meganai

Karaliskās kāzas: Astrologi pareģo negaidītu pārsteigumu Harijam un Meganai

0

Pirms lielā notikuma Lielbritānijā – prinča Harija un viņa izredzētās Meganas Mārklas kāzām, arī astrologi nākuši klajā ar pareģojumu, ka pārim varētu nākties piedzīvot kādu pavisam negaidītu pārsteigumu, ziņo britu mediji.

 

Sertificēta Londonas astroloģe Mirjama Šneidere atklājusi, ka zvaigznes karaliskajam pārim prognozē intriģējošus, pat ļoti kaislīgus dzīves pagriezienus. Viņa atklāja, ka šī brīža Saturna lielais spēks un ietekme paredz, ka šim pārim drīzumā gaidāms kāds iepriekš neplānots pārsteigums.

Foto:Shutterstock.com/Tim Rooke

“Šīs attiecības un gaidāmās karaliskās kāzas, par ko runā visā pasaulē, ir ļoti liels notikums. Kāpēc gan neparaudzīties no planētu stāvokļu skata punkta uz Harija un Meganas attiecībām? Šajā savienībā nebūs vietas garlaicībai, jo abi spēj saglabāt lietas aizraujošas un dzīvot dzīvi, kurā ne viss ir iepriekš konkrēti prognozējams. Šī neprognozējamība var nozīmēt kā vēl vienu karalisko atvasi, tā arī vienkāršu atrašanos sabiedrībā ar skūpstiem un smaidiem. Kā atklāj zvaigznes – tas, ka drīz vien mēs uzzinātu par šīs ģimenes gaidāmo pieaugumu, patiesībā tikai teorētiski varētu tikt saukts par “negaidītu pārsteigumu”, jo zvaigznēs tas jau ir ierakstīts. Drīzāk tas varētu būt negaidīts pārsteigums pašam pārim,” atklāj Šneidere.

 

Astroloģe atklāj arī to, ka zvaigznēs redzams, ka Megana un Harijs viens otram ir ideāli piemēroti, jo ir spēcīgi pretpoli, kas pievelkas. “Pāra attiecību emocionālā puse ir ļoti spēcīga ar lielu vēlmi un uzsvaru uz mājas un ģimenes dzīvi. Dominējošais Mēness Vēzī pievieno bērnišķīgi nevainīgu enerģiju, kas nozīmē, ka pāris izbauda un izbaudīs laiku, ko var pavadīt kopīgā ēdiena gatavošanā vai dārza darbos,” skaidrojusi Šneidere.

“Saule un Merkurs Meganas astro kartes pirmajā mājā (zodiakā ir 12 mājas, kas nosaka, kāda ir cilvēka spēcīgākā enerģija, kas izpaužas viņa raksturā) nosaka, ka viņa ir mirdzoša personība ar šarmu un asprātību. Viņa nestāvēs nomaļus, turklāt viņa vēlas un vēlēsies paust stingru nostāju pret tiem, kurus mīl, kā arī noteikti izrādīs savu atbalstu tam un lepnumu par to, kuru mīl. Viņas horoskopa zīme – Lauva – valda pār sirdi,” atklāj astroloģe.

 

Planēta Urāns nosaka to, ka šis pāris spēs saglabāt lietas savā dzīvē interesantas, papildinot savu ikdienu ar daudziem piedzīvojumiem. “Urāns stāsta par jauniem atklājumiem, kas var radīt daudz jautrības nākotnē, ļaujot saglabāt attiecības dabiskas un veselīgas, kas sevī ietver dažādus jaunus veidus, kā izteikt mīlestību un pieķeršanos,” paskaidroja Šneidere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.