Home Slavenības Valters Frīdenbergs atgriezīsies klīnikā Berlīnē

Valters Frīdenbergs atgriezīsies klīnikā Berlīnē

0

Kā otrdien vēsta slavenību izdevumi “Kas jauns” un “Privātā dzīve”, populārais mūziķis un TV raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs, kurš uz aptuveni divām nedēļām bija atgriezies mājās Rīgā, šonedēļ dosies atpakaļ uz klīniku Berlīnē, kur turpinās ārstēties no vēža. Viņš atzīst, ka jūtas labāk gan fiziski, gan emocionāli.

 

Valteru publiski pēc ilgāka laika sabiedrība ieraudzīja Latvijas un Somijas hokeja izlašu pārbaudes spēlē, kur viņš izklaidēja un uzmundrināja publiku. “Labāk ir iet un kustēties, nekā sēdēt mājās un neko nedarīt,” viņš stāsta. “Mēģinu rast visam spēku un enerģiju”.

 

Valters paguvis nofilmēties arī raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” sezonas noslēguma epizodēs,  atklāt gaļas cepšanas sezonu un satikties ar draugiem. Viņš atzīst, ka šādā pavasarīgā laikā nevēlas atgriezties slimnīcā, tomēr priekšā vēl viens ķīmijterapijas kurss un viena cilmes šūnu terapija. Valters cer, ka pēc tam viss būs kārtībā un viņš varēs pilnībā baidīt vasaru. Tāpat viņš cer turpināt savas gaitas TV un uz skatuves, kur nu iestājusies ilgāka pauze.

 

Berlīnē Valters uzturas viens. Klīnikā nākoties atsvaidzināt arī skolā apgūto vācu valodu, jo personāls lielākoties runā tikai dzimtajā mēlē.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.