Home Nopietnāk Maxima veikalos drīzumā nebūs nopērkams kāds tautā iecienīts produkts

Maxima veikalos drīzumā nebūs nopērkams kāds tautā iecienīts produkts

0

Tuvākajā laikā Latvijas veikalos iespējams atsevišķu Gruzijas minerālūdens zīmolu produkcijas iztrūkums. Rodot operatīvu risinājumu, “Maxima Latvija” pircējiem tiks piedāvātas kvalitatīvas Gruzijas minerālūdens alternatīvas.

 

 

Gruzijas minerālūdens piegādātāja “Borjomi” un “Maxima Latvija” sadarbībā iespējams pārtraukums, tādēļ paredzams, ka “Maxima Latvija”  veikalos var iztrūkt šī zīmola produkcija.

 

 

“Atvainojamies pircējiem par radušos situāciju. Šī gada sākumā “Maxima Latvija”  veikalos veicām vērienīgu cenu samazinājumu, kas bija iespējams, pateicoties kompleksam pasākumu kopumam, tostarp, uzņēmuma procesu efektivitātes uzlabošanai. Mēs saprotam un respektējam, ka ne visi piegādātāji spēs nodrošināt atbilstošu piedāvājumu. Turot savu solījumu pircējiem, mēs esam spējuši operatīvi atrast risinājumu, turpinot pircējiem nodrošināt kvalitatīvu Gruzijas minerālūdeni – “Nabehlavi”. Tai pat laikā ceram, ka drīzumā tomēr izdosies rast kompromisu un atjaunot sadarbību ar “Borjomi”, jo tas ir viens no iecienītākajiem Gruzijas produktiem pircēju vidū,” situāciju skaidro “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

 

 

Paredzams, ka līdz ar “Borjomi” zīmola produkcijas iztrūkumu “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklā, pārskatāmā nākotnē ir iespējams “Borjomi” minerālūdens cenu kāpums tirgū.

 

 

Šī gada sākumā mazumtirdzniecības uzņēmums „ Maxima Latvija”  ir samazinājis regulārās cenas teju 1000 svarīgām un pircēju iecienītām ikdienas precēm. Pirms cenu samazināšanas tika veikts rūpīgs analītisks darbs, lai identificētu tās preču kategorijas un preču grupas, kuras pircējiem ikdienā ir svarīgas un biežāk nonāk iepirkumu grozos, tostarp arī minerālūdens. Regulāro cenu samazinājums teju 1000 precēm ir līdz pat 40%. Kopumā ” Maxima Latvija” sortimentā ir 130 minerālūdens veidu. “Maxima Latvija” sortimentā ir līdz pat 60 tūkstoši dažādu preču vienību.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.