Home Nopietnāk Greizsirdīga drauga piekautai sievietei Liepājā apstājas sirds

Greizsirdīga drauga piekautai sievietei Liepājā apstājas sirds

0

Laikraksts “Kurzemes Vārds” ceturtdien vēsta par ļoti nepatīkamu gadījumu Liepājā, kur pērn novembra beigās kāds vīrietis vārdā Anatolijs līdz bezsamaņai piekāvis savu draudzeni Jeļenu.

 

Viss noticis sociālajā dzīvoklī Flotes ielā, kur viņš 28. novembrī reibumā ar dūri iesitis sievietei pa seju, pēcāk turpinot zemē nokritušo sievieti dauzīt gan ar rokām, gan kājām, nodarot dzīvībai bīstamus miesas bojājumus. Kaimiņš izsaucis “ātros”.

 

Jeļena laikrakstam atklāj, ka pēc piekaušanas viņai apstājusies sirds, vairākas dienas pavadījusi komā, bet no slimnīcās izrakstījusies tikai pēc trim nedēļām. Ar Anatoliju, kurš iepriekš mitis patversmē, draudzējusies pusgadu. Vīrietis bijis ļoti greizsirdīgs un arī šis liktenīgais konflikts sācies uz līdzenas vietas ne no kā.

 

Trešdien tiesā vīrieti ieveda konvojs, jo visu šo laiku viņš bijis apcietinājumā. Uz apsūdzēto sola viņš sēž nodurtu galvu un vairās paskatīties uz cietušo, kuru mierina dēls.

 

Anatolijam piespriests četrus gadus ilgs ieslodzījums ar probācijas laiku uz diviem gadiem, bet par labu cietušajai piedzīti 1330 eiro. Plašāk lasīt iespējams laikraksta “Kurzemes Vārds” 12. aprīļa numurā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.