Home Nopietnāk Ūdrīša sieva Ilona atklāj, cik patiesībā smaga ir viņas dzīve šobrīd

Ūdrīša sieva Ilona atklāj, cik patiesībā smaga ir viņas dzīve šobrīd

1

Ilona Balode-Ūdre (36), kura jau otro gadu katru dienu kopj savu pēc avārijas par invalīdu kļuvušo vīru mūziķi Rolandu Ūdri, intervijā žurnālam OK! Atklātā intervijā atzīst, ka šobrīd smaida ļoti maz.

 

Jau vēstīts, ka Rolandu Ūdri jeb kādreizējo grupas “The Hobos” līderi Ūdrīti, kā viņu pazīst Latvija, 2016. gada janvārī Rīgā notrieca automašīna. Sekojuši divi smagi gadi, Rolandam mēģinot atgūt ikdienas prasmes, bet Ilonai esot blakus diendienā. Šobrīd ģimene, kurā neilgi pēc avārijas pasaulē nāca dēliņš Bārts, dzīvo Ventspilī pie Ilonas mammas.

 

“Kādreiz man bija raiba dzīve. Tagad mana dzīve ir izdzīvošana. Iespējams, tā kļuvusi par vienu no garlaicīgākajām dzīvēm uz planētas. Kādreiz dzīve bija kā krāsaina sega, karuselis, tagad tā ir nolemtība un smags darbs,” atzīst jaunā sieviete. Viņa neslēpj, ka kopš avārijas jūtas ļoti vientuļa, jo kādreiz abi ar vīru dalījušies visā, bet nu iecementēti katrs savā pasaulē. Agrāk abi ceļoja pa pasauli, kopā muzicēja un baudīja dzīve, bet nu ir pilnīgi atšķirti.

 

“Kopā vairs neguļam, dzīvojam katrs savā istabā, viņam ir slimnieka gulta, es esmu ar dēlu Bārtu..” skarbo realitāti neslēpj Ilona, kura salīdzina šīs izjūtas ar putnu, kurš vairs nespēj lidot. “Mums ir aplauzti spārni, riktīgi. Tas ir trakākais. Katru dienu to jūtu. Tieši tāpēc, ka mēs ar Ūdri bijām baigi brīvie. Un kas ir noticis? Esmu hroniski neapmierināta ar dzīvi, kas norit pilnīgā nebrīvē – viss, no kā baidījos!”

 

Ilona atklāj, ka smaida reti un jau no rīta viss krīt uz nerviem. “Mani kaitina mamma, tas, ka Ūdris atkal lamājas, ka sāksies jauna diena. Visu laiku cīnos ar tām sajūtām. Kad paskatos uz Bārtu, tad gan gribas no sirds pasmaidīt.” Janvārī viņa uz laiku aizbraukusi pie draudzenes uz Franciju, kur daudz staigājusi un sākusi no jauna mācīties smaidīt. Ilona vēlas no jauna atgūt sievišķību.

 

Bet vai Ilona nepieļauj, ka šajā smagajā situācijā viņas dzīvē varētu uzrasties kāds cits cilvēks? Viņa norāda, ka viņas mīļotais cilvēks ir mājās, ratiņkrēslā. “Tas neko nemaina. Mīlestība nav tikai rozā baloni. Mīlestība ir arī tas.. Ūdris pa ilgiem laikiem negaidīti pateica “Es Tevi mīlu!” Un es atkal sapratu, kāpēc to visu daru. Viņš ir mans labākais draugs, vīrs, brālis un tēvs vienā personā. Tas, ka viņam šobrīd ir slikti, nenozīmē, ka man viņš jāpamet,” emocionāla ir Ilona.

 

Visu interviju iespējams izlasīt žurnāla OK! Jaunākajā numurā!

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.