Home Slavenības Nopludināts privāts video ar ‘Saimniekšova’ Aivariņu; viss beidzas ar šķiršanos

Nopludināts privāts video ar ‘Saimniekšova’ Aivariņu; viss beidzas ar šķiršanos

0

Jau kādu laiku pašmāju “slavenības” aprakstošie interneta mediji vēstīja, ka šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs ir kopā ar liepājnieci Daci. Abi kala ne vien kopā dzīvošanas plānus, bet arī runāja par kāzām. Nu tas visam pielikts ļoti nepatīkams punkts, vēsta skaties.lv

 

Pirmdienas pēcpusdienā Aivars sazinājies ar portālu, un gandrīz vai raudot atklājis savu sāpi. Izrādās, pirms laiciņa uzņemts privāts video pašu lietošanai, kurā viņš redzams kopā ar Daci. Vēloties palielīties ar savu draudzeni, viņš šo video nosūtījis vēl diviem cilvēkiem – savām draugam un Annijai no “Saimniekšova”. Kaut kādā veidā šis video ar riebīgu komentāru piedevām sasniedzis pašu Daci, kura nu esot pārskaitusies uz Aivaru.

 

Arī pats saimnieks ir nikns, jo uzticējies cilvēkiem, kuri viņu pievīluši, izjaucot tik daudzsološās attiecības. “Mana sirds deg, es jūtos tik drausmīgi kā nekad!” portālam skaties.lv izmisumā kliedz Aivars. Viņš jau vērsies policijā, jo pārkāpts viņa privātums. Saimnieks esot gatavs arī tiesāties, lai tikai atgūtu savu godu.

 

“Es dodu šim cilvēkam pēdējo iespēju! Lai viņš atzīstas un personiski un publiski atvainojas Dacei! Tā ir pēdējā iespēja! Pretējā gadījumā – es viņu jebkurā gadījumā atradīšu, un esmu tik nikns, ka esmu gatavs uz visu!” dusmās vārās Aivars.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.