Home Nopietnāk Nelaime grupas “Credo” solista Gunta Veita īpašumā

Nelaime grupas “Credo” solista Gunta Veita īpašumā

0

Kā otrdien vēsta slavenību izdevums ”Privātā dzīve”, marta beigās nelaime notikusi grupas “Credo” solista Gunta Veita (63) īpašumā Pļavniekos – 220 kvadrātmetru plašā divstāvu ķieģeļu ēka pamatīgi izdegusi.

 

Veits stāsta, ka šo vietu pirms 20 gadiem pats uzcēlis, tur savulaik atradies krodziņš. Šobrīd ēka bijusi izīrēta un tur atradies veikals un kafejnīca. 23. marta naktī glābēji steidza uz Veita īpašumu, kurš jau dega ar atklātu liesmu kopumā aptuveni 160 kvadrātmetru platībā. To izdevās likvidēt pēc plkst. 5 rītā.

 

Mūziķis norāda, ka iemeslus izmeklē policija, bet viena no versijām esot īssavienojums. Viņš pats šajā ēkā nekad nav dzīvojis, Guntim ir 55 kvadrātmetrus plašs dzīvoklis Vecmīlgrāvī. Izdegušās telpas celtas kā komercobjekts. Pats savu kafejnīcu vairs nav vēlējies vadīt, šis laiks viņa dzīvē jau pagājis.

 

Zīmīgi, ka pirms ugunsgrēka šīs telpas varēja iegādāties par 70 000 eiro – Veits gan norāda, ka neesot vēlējies par katru cenu pārdot, vienkārši gribējis redzēt interesi. Ugunsnelaimes sekas likvidēs telpu īrnieki.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.