Home Nopietnāk Vīrietis Kemerovas ugunsgrēkā zaudējis visu ģimeni; Putins: Kā kaut kas tāds vispār...

Vīrietis Kemerovas ugunsgrēkā zaudējis visu ģimeni; Putins: Kā kaut kas tāds vispār varēja notikt?

0

Jau vēstīts par traģisko ugunsgrēku Sibīrijas pilsētā Kemerovā, kur tirdzniecības centrā svētdien bojā gājuši vismaz 64 cilvēki, tostarp daudzi bērni. Otrdien pie pilsētas administrācijas ēkas sākās stihiski protesti, vairākiem tūkstošiem cilvēku pieprasot “taisnību” un atklāt patieso upuru skaitu, vēsta TV3 Ziņas.

 

Ļaudis soctīklos izplata runas, ka patiesais bojāgājušo skaits ir vismaz 300, turklāt lielākā daļa esot divās kinozālēs ieslēgtie bērni. Sanākušie pieprasīja apgabala gubernatora demisiju, bet viņš pasākuma noslēguma krita ceļos, lūdzot piedošanu iedzīvotājiem un solot, ka tiks darīts viss, lai vainīgos atrastu un sodītu.

 

Tikmēr Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš otrdienas rītā ieradās notikuma vietā, kur nolika ziedus un apmeklēja slimnīcu, protestētājus neuzklausīja. Tomēr Kremļa saimnieks solīja, ka viss tiks noskaidrots, turklāt no Maskavas ieradusies 100 cilvēku grupa. “Kā kaut kas tāds vispār varēja notikt?” tikšanās laikā ar vietējo pilsētas vadību jautāja Putins. “Kriminālas nevērības, nolaidības dēļ,” viņš piebilda.

 

Bez daudziem cilvēkiem nelaimē sadega arī vairāk nekā 200 dzīvnieki, kas atradās minizoodārzā. Zināms, ka vismaz nedēļu centrā nav darbojusies automātiskā trauksmes sistēma, bet manuālo apsargs nav iedarbinājis. Kā ticamākais nelaimes iemesls šobrīd jau tiek minēts elektrības īssavienojums. Aizturēti pieci veikala vadības pārstāvji.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.