Home Nopietnāk Evakuācija Ulbrokas peldbaseinā, 11 bērni nogādāti slimnīcā

Evakuācija Ulbrokas peldbaseinā, 11 bērni nogādāti slimnīcā

0
Pexels
Pexels

TV3 raidījums “Bez Tabu” informē par šonedēļ notikušu, ļoti nepatīkamu situāciju Ulbrokas peldbaseinā, kur pirmdien notikusi evakuācija un uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu aizvesti 11 skolnieki.

 

 

Mediķi un likumsargi turp tiek saukti, jo peldēšanas nodarbību laikā gaisā izplatās asa, kodīga smaka, norāda raidījums. Pēc evakuācijas vairāki skolēni sākuši sūdzēties par klepu un sūrstošām sajūtām kaklā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Ilze Bukša raidījumam apstiprina, ka uz vidusskolu ir bijis vairāku ātrās palīdzības brigāžu izsaukums. “Tika pieņemts lēmums, ka bērni ir jānogādā Rīgas bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai veiktu padziļinātas pārbaudes un pārliecinātos, ka ar viņiem viss būs kārtībā.”

 

 

Ārstniecības iestādē bērnu veselības stāvoklis pārbaudīts un konstatēts, ka viņi, visticamāk, saindējušies ar hlora, kuru izmanto baseina ūdens attīrīšanai, tvaikiem. ”Pēc pārbaudēm lielākā daļa bērnu tika atlaisti mājās. Daļa slimnīcā uzkavējās ilgākai novērošanai, bet pašreiz visi atvestie pacienti jau devušies mājās. Bērni ārstiem stāstījuši, ka baseina malā redzējuši atvērtu trauku, no kura iespējams nākusi smaka,” norāda pārstāve.

 

 

Pērnā gada nogalē “Bez Tabu” no Ulbrokas iedzīvotājiem jau saņēma sūdzību, ka peldbaseinā, iespējams, krietni tiek pārsniegtas hlora dozēšanas normas, kuras izmanto ūdens attīrīšanai. Plašāk par notikušo skatieties raidījumā “Bez Tabu” trešdien, 28. martā, plkst. 19.30.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.