Home Slavenības Izskan versija, kādēļ latviešu grupas “Zig Zag” mūziķis atņēma sev dzīvību

Izskan versija, kādēļ latviešu grupas “Zig Zag” mūziķis atņēma sev dzīvību

0

Pagājušajā nedēļā jau vēstījām par traģisko bijušā grupas “Zig Zag” basģitārista Edmunda Tropa (50) likteni, kurš, pēc meitas vārdiem, dzīvi beidza pašnāvībā. Nu par to plašāk vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

 

Meita sociālajos tīklos lūdza ziedot tēva mirstīgo atlieku nogādāšanai no Vācijas, kur viņš pēdējos gados mita, uz dzimteni. Nauda tika ātri savākta un Edmunds kremēts Latvijā. “Edmunds bija labs cilvēks. Un, iespējams, arī ļoti vientuļš,” saka grupas “Zig Zag” kādreizējais solists Gvido Linga. Tropis no dzīves šķīries 8. martā, vien dažas nedēļas pēc 50 gadu jubilejas.

 

Vācijā viņš dzīvojis pēdējos astoņus gadus. “Neviena slimība nav tik traka kā tas, ja tu paliec viens. Iespējams, viņš to neizturēja,” saka Linga. Ilgus gadus Edmunds bija skaņu inženieris Radio SWH, bet vēlāk no darba aizgājis, šķīries ar sievu.

 

Grupas “Zig Zag” bundzinieks Uldis Timoško norāda, ka draugu saticis vēl februārī, kad viņš ieskrējis pirms došanās uz Vāciju. Izskatījies satraukts un pastāstīja, ka aizgājis no darba, kur palīdzēja pārvadāt cilvēkus ar kustību traucējumiem. Pirmais bezdarbnieka pabalsts bija gaidāms vien maijā. Uldim žēl, ka nav apjautājies draugam, vai viņam nevajag palīdzību. Varbūt tagad viss būtu kārtībā, prāto bundzinieks. Kad marta sākumā nav varējis Edmundu sazvanīt, uzvirmojušas bažas. Kā norāda Timoško, šis gadījums tikai vēlreiz apliecina, ka klusajiem un ārēji mierīgajiem cilvēkiem lieku reizi jāapjautājas, vai nevajag palīdzēt…

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.