Home Slavenības Hosams Abu Meri pēkšņi sāk strādāt televīzijā; lūdzis padomu draudzenei

Hosams Abu Meri pēkšņi sāk strādāt televīzijā; lūdzis padomu draudzenei

1

Kā otrdien vēsta slavenību izdevums “Privātā dzīve”, Saeimas deputāts Hosams Abu Meri gājis savas jaunās draudzenes pēdās un sācis strādāt televīzijā.

 

Kā vēstīts, plašu rezonansi pirms nedēļas sacēla ziņa, ka Abu Meri (43), kurš ir divreiz šķīries, tiekas ar LTV diktori Lindu Krūmiņu (38). Uz šo ziņu tviterī reaģēja arī viņa bijusī sieva Linda Mūrniece.

 

Bet nu kārta jaunai ziņai. Turpmāk Abu Meri vadīs LNT raidījumu “Dzīvīte brīvdienās”, Latvijas simtgades gadā viesojoties pie 12 saviem amata brāļiem – ārstiem. Abu Meri norāda, ka samaksu par šo darbu nesaņems, jaunie pienākumi viņam esot liels izaicinājums.

 

Gan viņš pats, gan raidījuma producenta stingri uzsver – tam nav nekāda sakara ar Abu Meri draudzenes nodarbošanos. Pirmkārt, tā ir konkurējoša televīzija, otrkārt – darba piedāvājums izskanējis vēl pirms abu attiecībām, kas ilgst pāris mēnešu. Pirmie raidījumi ierakstīti jau pirms kāda laika.

 

Abu Meri atzīst, ka vienu padomu draudzenei Lindai gan lūdzis – kur vislabāk skatīties brīžos, kad jārunā viens pret vienu ar kameru. Gaidīsim ēterā jauno raidījumu!

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.