Home Nopietnāk Bāriņtiesa Staburagā ved prom bērnu – tēvs kaujas, bet vectēvs nodedzina policijas...

Bāriņtiesa Staburagā ved prom bērnu – tēvs kaujas, bet vectēvs nodedzina policijas auto. VIDEO

1

Trillera cienīgi notikumi nedēļas nogalē notikuši Staburaga pagastā, kur kāds vietējais pāris paveicis ko prātam neaptveramu, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Viss sācies piektdien, kad abi ar trīsgadīgo bērnu vairākas reizes iegriezušies vietējā veikalā, lai papildinātu alkohola krājumus. Vienā no šīm reizēm to pamanījis bāriņtiesas darbinieks, kurš tieši atradies veikalā, uzreiz izsaucot policiju.

 

Vietējai bāriņtiesai šī ģimene nav sveša, jo sievietei jau ir atņemtas aprūpes tiesības par divām atvasēm no iepriekšējās laulības. Pie viņas pašreizējā vīra tēva regulāri notiek iedzeršanas, kurās piedalās arī māmiņa. Arī piektdien tas noticis, bet bāriņtiesas un policijas ierašanās ģimenes ballītē abus pamatīgi saniknoja.

 

Bāriņtiesas priekšsēdētāja aizvedusi bērnu uz savu mašīnu, bet tēvs skrējis pakaļ un izrāvis bērnu. Iejaucies policists, kurš vīrieti sitis ar steku, apgalvo aculiecinieks. Bērns tēvam atņemts tikai ar ļoti lielām grūtībām.

 

Redzot, ka viņa dēls tiek sists, agresīvā vīrieša tēvs pielaidis uguni likumsargu auto. Aculiecinieks Ēriks, kurš bijis profesionāls glābējs, apgalvo – to varēja nodzēst, bet neviens necentās. Dedzinātājs un agresīvais tēvs aizturēti, bet bērna aprūpe uz laiku uzticēta kādai radiniecei. Ar to gan viss vēl nav beidzies.

 

Svētdien tēvs ieradies pie sievasmāsas apraudzīt bērnu un noteicis, lai tik meitenīte dzīvojot. Tiesa, jau dažas stundas vēlāk abi vecāki ieradušies vēlreiz, bērnu aizvedot prom, turklāt aizbraucis tikai tēvs ar bērnu, sievu atstājot.

 

Notikušo nekomentē ne policija, ne bāriņtiesa. Zināms vien tas, ka ne tēvs ar bērnu, ne meitenītes māte šobrīd nav atrodami.

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.