Home Nopietnāk papildināts – Sociālos tīklus uzspridzina ‘Maxima’ apsardzes darbinieces lekcija britam: “Te ir...

papildināts – Sociālos tīklus uzspridzina ‘Maxima’ apsardzes darbinieces lekcija britam: “Te ir Latvija, runāsi latviski, ēzelis tāds!”

0

Sociālajos tīklos plašu popularitāti iemantojis kāds svētdien ievietots video no kāda “Maxima” lielveikala, kur pie kases izraisījies kāds konflikts.

 

Acīmredzot, angliski runājošais vīrietis nav ko sapratis un skaidrojas ar kādu krieviski runājošu vīrieti. Noprotams, ka brits nav apmierināts, ka strādā tikai divas kases, tādēļ izmantojis vecākiem ar bērniem paredzēto. Pienākusī veikala apsardze – kareivīga kundze – tikmēr nolasīja savu lekciju ārvalstu viesim: “Mauros te, grūstīsies! Te ir Latvija, runāsi latviski! Lasīt māki? Iemācies lasīt! Ēzelis tāds!”

 

Par laimi, viss beidzies bez vardarbības, visām iesaistītajām pusēm dodoties prom.

 

“Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju 25.martā veikalā Maxima XX, Kurzemes prospektā 141,” komentārā portālam Sirenas.lv norāda Jānis Beseris, SIA „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors. “Maxima Latvija” veikalos apsardzes funkcijas nodrošina ārpakalpojuma sniedzējs. Pašlaik esam pieprasījuši paskaidrojumus no konkrētā apsardzes uzņēmuma darbiniekiem, lai izvērtētu radušos situāciju un lemtu par tālākajiem soļiem.”

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.