Home Nopietnāk Angļu ‘ēzeļa’ un apsardzes konflikts ‘Maxima’ veikalā: Beidzot zināms, kā viss noticis

Angļu ‘ēzeļa’ un apsardzes konflikts ‘Maxima’ veikalā: Beidzot zināms, kā viss noticis

0

Jau vēstījām par nepatīkamajiem notikumiem “Maxima” veikalā, kur svētdien apsardzes darbiniece kādam angliski runājošam vīrietim norādīja, ka laiks mācīties latviski un nodēvēja viņu par ēzeli. Video iespējams noskatīties ŠEIT. Tikmēr uzņēmums “Maxima Latvija” nācis klajā ar plašāku situācijas skaidrojumu.

 

“Maxima Latvija” atvainojas visiem veikala pircējiem par nepatīkamo pieredzi 25.martā veikalā “Maxima XX” Kurzemes prospektā 141. Veicot situācijas analīzi, secināts, ka pie kases, kas paredzēta apkalpošanai māmiņām ar bērniem, pienāca vīrietis, kurš uzvedās agresīvi, nereaģējot uz apkārtējo klientu lūgumiem palaist māmiņu ar ratiņiem, kas tobrīd atradās pie šīs kases. Šajā brīdī konflikta risināšanā iesaistījās uzņēmuma “Eurocash1” apsardze, kas nodrošina apsardzes funkciju “Maxima XX” veikalā Kurzemes prospektā 141.

 

“Maxima Latvija” atvainojas veikala klientiem par apsardzes firmas “ Eurocash1” neatbilstošo rīcību konflikta risināšanā. Apsardzes darbiniekiem veikta atkārtota instruktāža par konflikta situāciju risināšanas kārtību un veicamajām darbībām, lai šādas situāciju risinātu atbilstoši noteiktajā kārtībā.

 

Aicinām ar pircējus būt saprotošiem un kasēs, kas paredzētas, piemēram, vecākiem ar bērniem un grūtniecēm un dot priekšroku klientiem, kas iepirkumus veic ar ģimeni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.