Home Nopietnāk Bezvēsts pazudusī skandalozu lietu prokurore Loze: Meklētājiem nav labu ziņu

Bezvēsts pazudusī skandalozu lietu prokurore Loze: Meklētājiem nav labu ziņu

0
Bezvēsts.lv
Bezvēsts.lv

Bezvests.lv sestdien, 2018.g. 24.martā, turpināja meklēt bez vēsts pazudušo Mārupes iedzīvotāju Birutu Lozi. Šoreiz pārmeklējam Zaķusalu, izmantojot kinologu palīdzību (kinologi ar suņiem piedalījās kuplā skaitā), ka arī brīvprātīgo instruktoru spēkus.

 

Salu pārlūkoja arī no gaisa – ar dronu. Pagaidām sieviete nav atrasta. Bezvests.lv jau ziņoja, ka 1932. gadā dzimusī sieviete izgāja no savām mājām Zeltiņu ielā, Mārupē, laika posmā no 2018.gada 13. marta deviņiem vakarā un 14.marta pusdesmitiem no rīta. Līdz šim brīdim viņa nav atgriezusies dzīvesvietā.

 

Loze ir bijusī Latvijas prokurore, kura deviņdesmito gadu sākumā un vidū strādājusi ar vairākām skandalozām lietām, piemēram, saistībā ar čekas darbinieku zvērībām. Bezvēsts.lv turpina sievieti meklēt joprojām, taču nekādu jaunumu vai pavedienu Lozes pazušanā nav.

 

 

PAZĪMES: augums 175 cm, kalsnējas miesasbūves, rudi mati līdz pleciem, ar ataugušām matu saknēm. Varēja būt ģērbusies ziemas jakā, cepurē un baltos ziemas zābakos. Visus , kas ir redzējuši pazudušo sievieti vai kuriem ir informācija par viņas atrašanās vietu, kas var palīdzēt meklēšanā, lūdzam steidzami paziņot policijai pa tālruni 110 vai BEZVESTS.LV pa tālruni 22 084 084.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.