Home Nopietnāk Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļā piedzīvotais iedzen izmisumā jaunos vecākus

Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļā piedzīvotais iedzen izmisumā jaunos vecākus

1

Kā vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”, mazā dēliņa nākšana pasaulē Vidzemes slimnīcā 10. martā izvērtusies murgā.

 

Mazais Dilans pasaulē nāca teju pusmēnesi pēc prognozētā laika, miesās padevies tāds lielāks. Dzemdībās piedalījies arī tētis. Vecmāte kādā brīdī sākusi pie sevis runāt “kas tās par šķērēm, ka nevar veikt iegriezumu, tā jau es viņam kaut ko salauzīšu.” Nepagājis ilgs laiks, kad mazulim patiesi salauzts atslēgas kauls.

 

Vidzemes slimnīcas virsārsts atvainojas vecākiem, žurnālistam norādot, ka šajā situācijā ir bijis stress un kāda liekvārdība, bet ārstu vainu nesaskata. Tikmēr Rīgas Dzemdību namā norāda, ka šāda trauma dzemdībās ir iespējama līdz 1% gadījumu un tas nav sliktākais iznākums. Paliekošām sekām nevajadzētu būt.

 

Tikmēr tētis Juris atstāsta arī briesmīgu attieksmes gadījumu, kad naktī pēc dzemdībām kāda medmāsa uz jaunās māmiņas jautājumu par krūts barošanu attraukusi, ka tādām kā viņai labāk bērnu atdot citai sievietei. Meitene skaidro, ka Dilans viņai ir pirmais bērniņš un viņa gluži vienkārši nezina, kā rīkoties. Un tas nav bijis vienīgais nepatīkamas attieksmes gadījums no personāla.

 

Tētis Juris slimnīcas “Facebook” lapā bija ievietojis neglaimojošu atsauksmi, kas drīz pazudusi. Šeit sliktas atsauksmes nesastapt. Tiesa, cita situācija paveras citviet internetā, kur atrodamas desmitiem sūdzību par konkrēto slimnīcu.

 

 

1 COMMENT

  1. Terapijas 2 nodaļā ar ļoti slikta attieksme pret pacientu,jo īpaši procedūras māsu.Viņas uzskata,ka nodaļā ir karalienes,bet pacienti paši vainīgi,ka esot nonākuši tur un apgrūtina viņas,pat nenoskaidrojot,kapēc viņš ir saslimis.
    Dakteres ir gan labas,cepuri nost viņu priekšā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.