Home Nopietnāk Indijā pazudušās latvietes meklētājiem nav labu ziņu

Indijā pazudušās latvietes meklētājiem nav labu ziņu

0

Jau sešas dienas bez panākumiem Indijas dienvidos, Keralas štatā, tiek meklēta bezvēsts pazudusī Latvijas pilsone Līga Skromane, kuras pastāvīgā dzīvesvieta jau vairākus gadus ir Īrija, vēsta Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie. 33 gadus vecā sieviete Indijā ieradās 2.februārī kopā ar māsu Ilzi, lai izietu sešu nedēļu ajūrvēdiskās ārstēšanas kursu.

 

Abas sievietes kopš 21.februāra uzturējās Dharmas Ajūrvēdas un dziedniecības centrā, bet kad 14.martā no rīta pulksten 6:30 Ilze devās uz jogas nodarbību, māsa palika istabā, aizbildinoties ar galvassāpēm. Kad Ilze pēc stundas atgriezās no jogas, Līgas nekur nebija. Pazudusī cieš no posttraumatiskās depresijas, ir ļoti ievainojama un maiga, uzticas ikvienam, norāda viņas māsa, kuras bažas pieaug ar katru brīdi.

 

Meklēšanas laikā izdevies vien noskaidrot, ka kāds rikšas vadītājs Līgu Skromani no rīta pēc viņas lūguma aizvedis uz Kovalamas pludmali, kur ap pulksten 11:30 viņu redzējuši divi liecinieki, bet vēlāk sievieti neviens nav redzējis. Rikšas vadītājs pastāstījis, ka jaunā sieviete lūgusi viņu aizvest uz pludmali, bet nav varējusi nosaukt tieši uz kuru. Viņa teikusi – uz tuvāko un, kad rikšas vadītājs nosaucis vairākas, Līga izvēlējusies Kovalamu, kas atrodas 37 km attālumā no sieviešu uzturēšanās vietas.

 

Portāls vēsta, kaIndijā ir ieradies arī Līgas draugs, īrs Endrjū Džordans, kurš kopā ar Ilzi izmisīgi meklē viņu, apstaigājot pludmales un visas tuvējās apkaimes vietas, iztaujājot vietējos iedzīvotājus un sniedzot intervijas vietējiem žurnālistiem. Vīrietis ir lūdzis palīdzību Īrijas ārlietu departamentam, lai tas izdarītu spiedienu uz Keralas policiju un panāktu, ka tā aktīvāk meklē pazudušo Līgu.

 

Ilze Skromane savā Facebook profilā raksta, ka māsas meklēšana turpinās, un ir lūgta palīdzība Latvijas Ārlietu ministrijai. Viņa lūdz ikvienu dalīties ar informāciju par Līgas pazušanu sociālajos tīklos, kā arī katru, kam ir jebkāda informācija saistībā ar viņas pazušanu, sazināties ar Ilzi, e-pasts: skromane@yahoo.com, mobilā tālruņa numurs Indijā: 00 91 8138-054751.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.