Home Nopietnāk Itālijā pēkšņi miris latvietis, māsai ir ļoti nepatīkamas aizdomas

Itālijā pēkšņi miris latvietis, māsai ir ļoti nepatīkamas aizdomas

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

3. martā slimnīcā Romā reanimācijā miris Antras brālis, viņa par to uzzinājusi 6.datumā. Ļoti vēlējušies brāli apbedīt dzimtenē un tad sākušies pamatīgi sarežģījumi, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Neviens nezina, kā brālis nonāca slimnīcā, viņš tobrīd bijis viens. Valsts policija pavēstīja šo faktu māsai Antrai, kura savukārt sazinājās ar Latvijas vēstniecību Itālijā. Noskaidrots, ka esot jāgaida ziņas no Itālijas policijas. Šobrīd zināms, ka brāļa mirstīgo atlieku transportēšana uz Latviju izmaksās ap 3000 eiro, bet māsai šādas naudas nav.

 

Antra norāda, ka viņai nav maznodrošinātā statuss, kas ļautu pretendēt uz valsts palīdzību šādos gadījumos.

 

Vīrietis bijis sapinies ar kādu jaunu meiteni no Polijas, kas nu pazudusi. Antra uzskata, ka brālis varētu būt nogalināts vai novests līdz nāvei. Tiesa, veselība brālim arī nav bijusi pati labākā – problēmas ar aknām. Brālis ikdienā dzīvojis Francijā, nevis Itālijā, un saņēmis invaliditātes pabalstu. Antrai ir aizdomas, ka notikušajam ir krimināls raksturs.

 

Ārlietu ministrijā stāsta, ka vispirms jānoskaidro, vai ārzemēs bojā gājušajam bijusi apdrošināšana, kas šādas situācijas var atrisināt ātri. Ja tādas nav, tad situācija ir krietni bēdīgāka. Izmaksas vienmēr ir lielas un tad jāmeklē iespēja, kā šo naudu savākt. Regulāri naudu šādiem mērķiem vāc organizācija ziedot.lv, kas palīdzējusi uz dzimteni nogādāt ne vienu vien aizgājēju.

 

Plašāk par šo gadījumu skatieties sižetā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.