Home Nopietnāk Staņislavs no Dagdas, kurš nogalinājis piecus cilvēkus, saņēmis bargāko sodu

Staņislavs no Dagdas, kurš nogalinājis piecus cilvēkus, saņēmis bargāko sodu

2

Jau vairākkārt esam vēstījuši par slepkavu Staņislavu Spilu, kurš vēl pirms daudziem gadiem nežēlīgi nogalināja trīs cilvēkus, bet, iznākot no cietuma, drīz vien pastrādājis dubultslepkavību. Nu viņa lietā zināms spriedums, vēsta Latvijas mediji.

 

Spila vēl 20. gadsimta beigās nežēlīgi nogalināja brāli un viņa sievu, bet vēlāk arī šo slepkavību liecinieci. Par to viņš cietumā pavadīja 17 gadus, līdz iznāca 2017. gada maijā. Viņa apmešanās Dagdā toreiz ļoti satrauca vietējos, jūlija beigās vēstīja TV3 “Bez Tabu”. Vīrietis uzvedās agresīvi, apzaga vietējo veikalu.

 

Savukārt 2017. gada 10. augusta rītā tika saņemtā informācija, ka nodegusi kāda privātmāja Jaunolainē, kurā atrasti divi cilvēku līķi – 1934. gadā dzimis vīrietis un viņa gadu jaunākā māsa. Jau tās pašas dienas vakarā likumsargi aizturēja piedzērušos Spilu. Tika noskaidrots, ka viņš naktī klauvējis pie šīs mājas loga, lai palūgtu ūdeni. Saņēmis atteikumu, Spila izsita logu un iebruka mājās, iedurot vecītim krūtīs nazi un izdarot sitienus ar trulu priekšmetu. To pašu viņš atkārtoja ar sievieti, pēc tam apzaga māju un pielaida tai uguni. Bojā gāja arī suns.

 

Rīgas rajona tiesa 1979. gadā dzimušajam Spilam piespriedusi mūža ieslodzījumu. Prokurorei nav bijis saprotams, kādēļ slepkavam jau par noziegumiem Latgalē netika piespriests šāds soda mērs.

 

2 COMMENTS

  1. Tagad uz Latgales priekšpilsētas tiesas Prokurora Sirdsapziņas ir divu cilvēku dzīvības.
    Kas ,tam DZĪVNIEKAM neiedeva ,tad uz mūžu..
    Nost no Prokurora Amata un tagad blakus nosēdināt pašam Spilam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.