Home Nopietnāk “Man ir tikai 38 gadi, likās man viss vēl ir priekšā..” Maksimam...

“Man ir tikai 38 gadi, likās man viss vēl ir priekšā..” Maksimam atklāts ļaundabīgs smadzeņu audzējs

0

Maksimam ir 38 gadi, pirms 5 gadiem viņam tika atklāts smadzeņu audzējs, kas it kā bija labdabīgs. Pēc veiktās staru terapijas, Maksima stāvoklis uzlabojās un slimība atkāpās. Maksima ģimene laimē uzelpoja un cerēja, ka visas raizes un bēdas ir aiz muguras. Maksims strādāja, rūpējās par savu ģimeni un īpaši par savu jaunāko, šobrīd jau 17 gadus veco, māsiņu Viktoriju, kurai ir Dauna sindroms, vēsta ziedot.lv

 

Pirms pusgada Maksimam negaidīti kļuva ļoti slikti – stipras galvassāpes, nespēja kontrolēt sejas un ķermeņa kreiso pusi. Slimnīcā tika veikti izmeklējumi un tika mainīta pirms 5 gadiem uzstādītā diagnoze. Tas bija šoks visiem – ļaundabīgs smadzeņu audzējs. “Man ir tikai 38 gadi, likās man viss vēl ir priekšā. Man līdzās ir brīnišķīga sieviete. Tik daudzas ieceres, ko īstenot. Bet nu viss ir apstājies. Iesaldēts. Nezināms. Otram nevar izstāstīt tās sajūtas, kad jāpiedzīvo tāda diagnoze un neviens neko skaidri pateikt nevar. Nav gaismas tuneļa galā”, atklāj Maksims.

 

Lai arī sākotnēji tika domāts veikt operāciju un audzēja audu parauga noņemšana, tomēr sakarā ar augsto komplikāciju risku, to nebija iespējams veikt. Maksimam tika veikta apstarošana, bet audzējs turpina palielināties un pašsajūta pasliktināties. Ir aizdomas par metastāzēm mugurkaulā, bet to izmeklējumi pilnībā neapstiprina. Maksima ģimene ir neziņā, konsultācija pie onkologa nozīmētā tikai vairāk nekā pēc mēneša. Ģimenei saviem spēkiem izdevies atrast klīniku Vācijā, kura, izvērtējot Maksima medicīniskos dokumentus, piedāvā papildus diagnostiku, lai noteiktu turpmāku ārstēšanu.  11 dienu izmeklējumi un uzturēšanās Vivantes Klinikum Spandau, ieskaitot tulka pakalpojumus un ceļa izdevumus izmaksā 6720 eiro.

 

Maksima ģimenei nav šādu līdzekļu, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Maksimam! To iespējams paveikt ŠEIT!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.