Home Nopietnāk Jelgavas bērnudārzā ar plastmasas nazi sadur 4 gadus vecu puisēnu

Jelgavas bērnudārzā ar plastmasas nazi sadur 4 gadus vecu puisēnu

2

Nepatīkami notikumi risinājušies kādā Jelgavas bērnudārzā, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

 

4 gadus veco puisēnu 1. martā bērnudārzā ar plastmasas nazi, ko lieto plastilīna griešanai, vaigā sadūris grupiņas biedrs. Audzinātāja notikušo neesot redzējusi, tādēļ neko vairāk pastāstīt nav spējusi. Vaigs piepampis, bet ne ļoti traki – pa sestdienu, svētdienu skalojuši ar kumelītēm, jo ārsti brīvdienās nav sasniedzami.

 

Pirmdien un otrdien puisēns devies uz dārziņu, tomēr jau drīz zvanījusi audzinātāja ar sliktu ziņu – vaigs ļoti uzpampis. Nu nācies doties pie dažādiem speciālistiem uz Rīgu, sākotnēji bijusi pat doma, ka būs jāgriež. Vaigā krājoties šķidrums un tas jādabū laukā.

 

Mamma vēlējusies sazināties ar zēna, kurš, visticamāk iedūris ar nazīti, vecākiem, bet bērnudārza vadībā neesot vēlējusies dalīties ar kontaktiem. Bērnudārzā norāda, ka notikušajā vainotais bērns nevienam nekad nav sitis, pagrūdis vai darījis ko tamlīdzīgu, un arī šoreiz nav konstatēts fakts, ka zēns patiešām būtu iedūris ar plastmasas nazīti blakussēdētājam.

 

Savukārt cietušā zēna mamma atstāsta gadījumu, kad tieši šis pats zēns iesitis ar dūri pa seju kādai meitenītei. Savukārt sarakstē ar vēl kādas meitenītes mammu uzzināts, ka viņas atvase nelaimīgo situāciju esot redzējusi – dūriens bijis gan. Lai nu kā, uzrakstīts iesniegums par bērna pārcelšanu uz citu dārziņu.

 

2 COMMENTS

  1. Sausmas,ja manu benu iedurtu ,vai sadurtu,nu tad es par sevi neatbildetu,kas notiktu……………..

  2. Bērns vainīgais jāparcel uz citu bērnudārzu,vai neliekas absurdi!? Vainīgi ir pedagogi kas neievēroja ,bērni neapzināti dauzās un ,neapzināti var nodarīt kaitējumu,arī ar šādiem priekšmetiem jo multfilmās tak rāda piemērus.Latvija tak grib integrēt dažādus bērnus vienotās grupiņās skolās un ko tad darīs vecāki kad būs arī slimi bērni kuri pat neixprot rīcības sekas….Vecāki ja noticis mājas kas būtu vai redz kā mums gadījās,bet ja izglītībad iestād tad tā ir katastrofa.Žēl puisīsa par sāpītēm,bet mes nedrikstam uzklupt arī otram betnam un vecakuem,jo par izdarito bernudarza nes atbildinu pedagogs!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.