Home Slavenības Nepatīkami notikumi brāļu Puzikovu dzīvēs

Nepatīkami notikumi brāļu Puzikovu dzīvēs

0

Kā otrdien vēsta populārais izdevums “Privātā dzīve”, pazīstamā pašmāju dziedātāja Nikolaja Puzikova (29) un viņa divus gadus jaunākā brāļa Oļega dzīvēs risinājušies nepatīkami notikumi.

 

Nikolajs pēc trīsarpus gadus ilgām attiecībām šķīries no draudzenes Annijas un nu ir brīvs puisis. “Bijām saderīgs pāris, bet dzīvē tā reizēm notiek, ka cilvēki ņem un izšķiras,” viņš stāsta, neatklājot, kurš bijis iniciators.

 

Sieviešu uzmanība, protams, pēc šādām ziņām ir pastiprinājusies, atzīst Nikolajs, tomēr nedod dāmām cerības. “Pašlaik es nevaru paskatīties ne uz vienu sievieti, jo visu laiku veltu sevis attīstībai,” viņš paziņo. Puisis sācis studijas LU Juridiskajā fakultātē, neklātienē. Tāpat daudz laika paņem darbs policijā, kur Nikolajs strādā jau desmit gadus, tāpat viņš aktīvi koncertē un pēc šķiršanās nu top jauna dziesma.

 

Tāpat “Privātā” vēsta, ka darbu likvidētajā “ABLV Bank” zaudējis Nikolaja jaunākais brālis Oļegs, kuru pirms gadiem pieciem pazinām ka deju horeogrāfu. Viņš kopā ar vienu no bankas īpašniekiem Oļegu Fiļu spēlēja arī “ABLV” futbola komandā. Oļegs pēdējos notikumus izdevumam nav vēlējies komentēt.

 

Veiksmi turpmākajos plānos, puiši!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.