Home Slavenības Dziedātājam Edgaram Kreilim neizdodas glābt laulību

Dziedātājam Edgaram Kreilim neizdodas glābt laulību

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas jauns”, šovu “Xfaktors” un “Supernova” zvaigzne Edgars Kreilis, kurs ir triju meitiņu tēvs, nu jau kādu laiku ģimenē nedzīvo un apsver laulības šķiršanu.

 

Iepriekš intervijās viņš stāstījis par rūpēm meitu audzināšanā un raušanos trijos darbos, lai uzturētu ģimeni. Vēl rudenī Edgara sieva Katrīne publiski atbalstīja vīru “”Xfaktorā”, tomēr nu, kā apgalvo pārim tuvas personas, ģimene dzīvo šķirti. Sieva kopā ar bērniem pārvākusies pie mammas. Pāris grasoties šķirties arī oficiāli, norāda izdevums.

 

Edgars izdevumam “Kas jauns” šo faktu nedz noliedz, nedz apstiprina, ieturot mulsuma pilnu pauzi. Iespējams, apjaušot, ka šķiršanās tāpat nāks gaismā, viņš pastāsta, ka tieši mūzika bijusi tā , kas abus satuvinājusi (viņi iepazinās šovā “Koru kari”), tomēr vēlāk katrs sācis iet savu ceļu, mainījušās intereses. “Bet tas nekādā ziņā nemaina mūsu attieksmi pret bērniem un vienam pret otru,” viņš norada, noliedzot, ka pie vainas ir lielā meiteņu uzmanība. Šādas paralēlas attiecības jauno dziedātāju nesaistot.

 

Lai gan pamatīgi ieskrējies mūzikas lauciņā, Edgars, iespējams, paņems kādu pauzi, “lai sakārtotu lietas”. “Svarīgākā jau nav ne tā mūzika, ne karjera, bet pamatā – lai būtu laimīgi tie cilvēki, kurus es mīlu,” viņš beigās piebilst.

 

Plašāk jaunākajā “Kas jauns” numurā!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.