Home Nopietnāk Tavs nedēļas horoskops: 12. -18. marts

Tavs nedēļas horoskops: 12. -18. marts

0
unsplash-logoAaron Burden

Auns

Šonedēļ iespējami svarīgi notikumi vai spēcīgas emocijas, kas saistītas ar tuvu sievieti – māti, vecmāmiņu, māsu draudzeni un tamlīdzīgi. iespējams, tā būs sieviete, kura ir vecāka par tevi un/vai tāda, kurai ir lielāka autoritāte, augstāka sociālā pozīcija. Šīs nedēļas laikā saņemsi ziņas vai sekosi notikumiem, kas saistīti ar šķiršanos draugu vai kaimiņu ģimenē. Emocionālā drāma viņu dzīvē varētu būt saistīta ar vairākām kļūdām, neticību vai veselības problēmu. Šonedēļ tev būs reālas cerības par ienākumiem un naudu, kas tev jāsaņem. Tavas finanšu lietas attīstīsies tā, kā plānots. Uzmanību piesaistīs tavā ģimenē esoša bērna vai jaunieša rīcība, jo tā būs noslēpumaina vai nesaprotama. Ja pēdējos mēnešos vai pat gados esi zaudējis saziņu ar saviem bērniem, šī būs lieliska nedēļa, lai beidzot to mainītu. Nedēļas laikā nopietnākas veselības problēmas var rasties kādam zēnam vai jaunam vīrietim, kurš ir tavs radinieks, bet nedzīvo kopā ar tevi. Daži Auni iesaistīsies labdarības pasākumā, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti.

 

Vērsis

Šonedēļ tev būs iespēja risināt problēmas, kas saistītas ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts. Iespējams, dosies ceļojumā, kas līdz šim kaut kādu iemeslu dēļ aizkavējies vai kā plānošanā iepriekš radušās problēmas. Šonedēļ prieku tev sagādās kāds pirkums sev vai mājoklim. Tu varēsi atrisināt īpašuma problēmu vai veikt uzlabojumus savā mājā, dārzā, mājā utt. skaistums un komforts būs ļoti svarīgi faktori. Izvairies no lielām izmaiņām, jo emocionāli nebūsi tām gatavs. Šī būs sarežģīta  nedēļa tiem Vēršiem, kuri ir iesaistīti tiesas procesā. Mīlas dzīvē var parādīties kāds cilvēks no pagātnes, ar kuru tev ir kopīgas atmiņas – gan jaukas, gan ne tik jaukas. Būs sapņi, kas saistīti ar cilvēkiem no pagātnes. Kopumā šī solās būt visai veiksmīga un produktīva nedēļa, it īpaši, ja tā atbilst tavām spējām un realitātei apkārt.

 

Dvīņi

Šonedēļ tev būs daudz laika, lai padomātu par notikumiem, kas pēdējā laikā piedzīvoti. Iespējams, šobrīd būsi ceļā uz personiskām vai profesionālām izmaiņām, lai rūpīgāk apdomātu, kā izvairīties no jebkāda veida riskiem. Piemērota nedēļa, lai meklētu papildu ienākumu avotus. Darba jomā šī nedēļa var nebūt tik produktīva, taču tas nesolās būt ilglaicīgs process. Izmanto šo nedēļu, lai uzlabotu savas zināšanas un prasmes, lai sakārtotu lietas, kas ļaus nākotnē labāk strādāt. Šonedēļ būs tikšanās vai lielāks notikums, kas saistīts ar vīrieti. Šonedēļ gaidāmi arī apmeklējumi vai tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir finansiālas saistības. Tas būs labs laiks, lai saņemtu naudu vai uzsāktu sarunas par labāku samaksu.  Neparedzēts strīds vai konflikts ar jaunu sievieti var izraisīt tevī lielas dusmas pašam uz sevi, jo tu nespēsi kontrolēt savas emocijas. Dvīņu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs iespēja saņemt svarīgas atbildes uz jautājumiem, kas pēdējā laikā radījuši bažas. Ir pienācis laiks atrisināt neskaidrās attiecības un problēmas. Jaunāko Dvīņu sieviešu dzīvēs iespējami dažādi neparedzēti notikumi.

 

Vēzis

Šī būs nedēļa, kas solās iepriecināt ar naudu vai risinās finansiālu problēmu. Iespējams, tu apņemsies atdot kādu parādu, nomaksājot mājsaimniecības rēķinus vai tamlīdzīgas lietas. Šonedēļ tev būs daudz dinamiskāka saziņa ar draugiem vai radiniekiem. Lielākā daļa Vēžu radīs jaunas iepazīšanās ar savādiem un dažādiem cilvēkiem no citām valstīm, kultūrām vai reliģijām. Tagad būsi atvērts jaunām zināšanām un jauniem cilvēkiem savā dzīvē. Šo septiņu dienu laikā tev būs cerības par svarīgu notikumu attīstību meitenes vai jaunas sievietes dzīvē. Ja tev būs viņai jāpalīdz, tu darīsi to ar prieku. Šajā plānā iespējami pozitīvi notikumi nevis problēmas. Nedzīvo pārlieku lielās ilūzijās, gaidot no dzīves vairāk nekā tā var sniegt. Pārsteigumi šonedēļ var būt saistīti ar bērna (iespējams, zēna) piedzimšanu vai svarīgu notikumu tava dēla vai cita tuva vīrieša dzīvē. Vēžu jauniešiem būs neparedzama nedēļa ar dinamisku notikumu attīstību un interesantu iespēju parādīšanos.

 

Lauva

Šonedēļ ir laiks sakārtot savu dzīvi un būt kategoriskākam par lietām, kas pēdējos mēnešos radījušas spriedzi. Tev vajadzētu samazināt savu emocionālo un garīgo slodzi, pirms tevi nav piemeklējušas veselības problēmas. Tavā mīlas dzīvē var rasties spriedze vai haoss, kas radies atklātas komunikācijas trūkuma vai ārējo faktoru ietekmes dēļ tavā romantiskajās attiecībās. Tās Lauvas, kurām pēdējos sešus mēnešus nav bijušas attiecības, ir pienācis laiks, lai pāršķirtu jaunu lapu savā dzīvē un novirzītu enerģiju citām lietām. Nesaisti savu dzīvi tikai uz pagātni, bet veido jaunu nākotni. Nenoslēdzies sevī, izmanto katru iespēju, lai satiktos ar radiniekiem un draugiem. Tā gūsi jaunu informāciju, radīsies jaunas iespējas un saņemsi pozitīvas emocijas. Pievērs uzmanību arī pienākumiem mājās. Uzmanība var būt nepieciešama mājsaimniecības problēmu risināšanā vai lietās, kas saistītas ar īpašumu, kas tev pieder. Var rasties problēmas vai konflikts ar sievieti, kas raisīs tev negatīvas emocijas un dusmas, jo viņas attieksme būs augstprātīga un liekulīga.

 

Jaunava

Šonedēļ tev būs labs laiks uzņēmējdarbībai vai citām svarīgām saistībām ar cilvēkiem no dažādām apdzīvotām vietām. Ir iespējams ceļot saistībā ar darbu vai citiem specifiskiem mērķiem. Piemērots laiks tām Jaunavām, kuras uz kādu laiku dosies strādā uz citu pilsētu vai valsti. Iespējams, finanšu jomā šī nedēļa neatbildīs tavām cerībām. Tev būs grūtības ar naudu vai tās kavēšanās. Ja iespējams, šonedēļ vajadzētu izvairīties no finanšu līgumu noslēgšanas.  Iespējams, beidzot risinājumu radīs kāda pēdējā laikā saspīlēta situācija mājās un saspringtās attiecības normalizēsies. Svarīga būs pieredze, ko iegūsi. Šonedēļ neradīsi būtisku progresu vai kādas lietas attīstību, taču tagad tava rīcība būs svarīgs pamats turpmākajiem notikumiem. Ja esi iesaistīts tiesas procesā, tas var aizkavēties vai tikt atlikts, taču tas solās būt tavā labā. Interesanti notikumi laulībā vai ģimenes dzīvē gaidāmi Jaunavu vīriešu dzīvēs, kuri vecāki par 35 gadiem.

 

Svari

Šonedēļ iespējama dāvanas saņemšana vai priecīgas ziņas tavās mājās, kas būs svarīgas visai tavai ģimenei. Šī būs laba nedēļa saistībām un notikumiem, kas saistīti ar īpašumu, tā pirkšanu vai pārdošanu, kā arī laba solās būt attīstība juridiska rakstura lietās. Šonedēļ, iespējams, tu atteiksies no dažām savām idejām un plāniem. Tev nāksies pieņemt ātrus lēmumus, kas radīs negaidītas izmaiņas. Iespējams, neplānoti nāksies ceļot. Par gaidāmo braucienu var rasties satraukums. Iespējams, šīs nedēļas laikā saņemsi ziņas par kāda drauga vai radinieka, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī, veselību vai citu nozīmīgu notikumu, situāciju. Daži Svari var būt noraizējušies par negaidītām un lielām izmaksām, kas saistītas ar bērniem. Kopumā šī nedēļa solās būt visai laba dažādās jomās.

 

Skorpions

Šonedēļ iespējamas sarunas vai notikumi, kas būs saistīti ar kādu sievieti un, visticamāk, radīs tevī skumjas vai vilšanos. Pārsteigumi solās būt tavā mīlas dzīvē. Tas var ietekmēt tavas pašreizējās attiecības vai būt saistīts ar jaunu rašanos dīvainos apstākļos. Ja tev ir attiecības, tavs partneris varētu pārsteigt tevi ar lēmumu, ierosinājumu vai sarunu par svarīgu tēmu. Šī būs izdevīga nedēļa tavām ģimenes lietām, visam, kas saistīts ar tavām mājām vai tuvākajiem radiniekiem. Būs īpaši notikumi tavās mājās. Būs iespēja atrisināt nepatikšanas, kas, galvenokārt, būs saistītas ar tavu draugu, radinieku vai kolēģi. Šonedēļ vajadzēs pievērst uzmanību nestabilu un problemātisku attiecību sakārtošanai. Tev būs cerības par naudu vai finanšu dokumentu, tas prasīs tev saspringtus mirkļus, pārvarot kavēšanās bažas. Konflikti nepavisam nepalīdzēs, bet pacietība sniegs lielu labumu. Skorpionu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs emocionāli nestabilas, drīzāk pat nomāktas, to mainīt iespējams būs tikai ar savu gribasspēku.

 

Strēlnieks

Šajā nedēļā saņemsi “dāvanu”, piedaloties sapulcē darbā vai sarunā ar vīrieti. Esi gatavs visiem sagaidāmajiem un arī neparedzētajiem notikumiem. Komplimenti un uzslavas var dot tev teju spārnus jaunu lietu uzsākšanai. Diemžēl, iespējams, tev šonedēļ vajadzētu apstāties vien pie plānošanas, nevis reālas darbu uzsākšanas, jo ir nepieciešams uzkrāt spēkus. Padomā, iespējams, ir lietas, kam patiesībā nemaz nevajadzētu tērēt savu laiku. Tas pats attiecas arī uz cilvēkiem, kuri ir tavā dzīvē – vai visiem tur ir vieta? Tagad tev būs daudz iespēju apsēsties un padomāt par savu nākotni. Šobrīd tev būs pieejamas jaunas attīstības un stabilizācijas iespējas, taču tikai tad, ka būsi gatavs šādām darbībām. Šīs nedēļas laikā neskaidrības var radīt saruna ar kolēģi, ar kuru parasti neuzturi ciešas attiecības. Bet, visticamāk, izrādīsies, ka jums abiem ir līdzīga nostāja vai intereses. Iespējams, nāksies sastapties ar sievietes liekulību vai neapdomīgu rīcību, ko nepavisam nebūsi gaidījis. Strēlnieku vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, šī solās būt visai veiksmīga, konstruktīva un īpaša nedēļa. Jaunākajām Strēlnieku sievietēm var nākties sastapties ar krāpšanu, meliem vai manipulācijām.

 

Mežāzis

Šonedēļ var rasties emocionāla rakstura problēmas ar kādu cilvēku no tava radu vai draugu loka, kuram vai nu ir veselības problēmas, vai kādas citas personiska rakstura problēmas. Šonedēļ tu lielā mērā būsi atkarīgs no lēmumiem vai saistībām ar vīrieti, kurš, visticamāk ir no tava ģimenes loka vai tuvākajiem radiniekiem. Centies šonedēļ neļauties pesimistiskām, nomācošām sajūtām, jo tev ir jāveic pozitīvas izmaiņas savā dzīvē. Tas nenotiks vienā dienā un, iespējams, aptvers periodu, kas būs garāks nekā šī nedēļa vien. Tagad būs nepieciešams vairāk pacietības un dabīgas notikumu gaitas. Šonedēļ būs svarīgs un, iespējams, negaidīts notikums tavā ģimenē. Tas noteikti būs īpašs un ļoti emocionāls, laimīgs kādam tev tuvam cilvēkam. Tagad varēsi meklēt veidu, kā palīdzēt kādai jaunai personai risināt personiska rakstura problēmas, bet esi uzmanīgs, lai nepieļautu papildu kļūdas. Mežāžu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs vairāk mājas darbu un pienākumu ģimenē. Centies, cik vien iespējams, plānot tikšanās, lai nezaudētu savu laiku un iespējas. Jaunākie Mežāžu vīrieši meklēs izeju no nepatīkamas situācijas, taču, iespējams, labāk ir dalīties problēmās ar tuvu cilvēku.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ piedzīvosi interesantu vai emocionālu notikumu, kas saistīts ar sievieti, kura, iespējams, šonedēļ atrodas citā pilsētā vai valstī. Šī būs lieliska nedēļa jauniem vai nozīmīgiem centieniem, darbībām, lēmumiem, izmaiņām un pat tiesas procesiem. Labs laiks, lai tu būtu kategoriskāks, lai ko tu darītu un izlemtu. Darbā iespējams, ka parādīsies jauni kolēģi, vadītāji vai klienti. Tava dalība dažādos projektos var būt atkarīga no dažādiem maz zināmiem vai pavisam nezināmiem cilvēkiem. Iespējams arī kāds neparedzēts brauciens. Šonedēļ iespējami arī dažādi pārsteigumi, taču tie solās būt pārsvarā pozitīvi. Šī nedēļa būs īpaši izdevīga Ūdensvīru sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, un to plānu attīstībā, kas kaut kādā veidā saistīti ar ceļojumiem vai pasākumiem, kas norisinās tālu no tevis.

 

Zivis

Šonedēļ tevi var apgrūtināt tikšanās un sarunas ar cilvēkiem, kuriem ir nopietnas problēmas vai, kuri nonākuši dilemmas priekšā. Šie cilvēki atradīs veicu, kā ar tevi sazināties – piezvanīs, uzrakstīs vai apmeklēs tevi. Šī nedēļa prasīs arī spēju nopietni koncentrēties darbā ar finanšu dokumentiem, naudas saistībām un tamlīdzīgi. iespējamas dažādas kļūdas un pat krāpšana. Konflikts, kas šonedēļ radīsies ar jaunu sievieti, uzskatāmāk parādīs, ka ar strīdiem neko nevar panākt. Abām pusēm būs apvainojumi un apsūdzības, emocionāli ievainojumi un lietas, ko diez vai spēsi ātri aizmirst. Dažas tavas šīs nedēļas galvenās cerības būs saistītas ar naudu, materiālajām (īpašuma) interesēm un saistībām īpašuma vai saimniecības uzturēšanā. Dažas Zivis ieguldīs naudu mājokļa uzlabošanai. Mīlas dzīvē nāksies saskarties ar pagātnē pieļauto kļūdu sekām. Daudzām Zivīm būs ko nožēlot, bet svarīgāka būs pieredze, nekā fakts, ka jāmaksā par savām kļūdām.

 

Lai tev brīnišķīga nedēļa!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.