Home Slavenības Zināms Keitas Midltones plānotais dzemdību datums

Zināms Keitas Midltones plānotais dzemdību datums

0

Līdz ar oficiālo paziņojumu par Kembridžas hercogienes trešo grūtniecību, visa pasaule kopā ar Lielbritānijas karalisko ģimeni gaida šo priecīgo notikumu – mazulīša ienākšanu pasaulē. Beidzot ir atklāts arī plānotais dzemdību datums.

 

Šis pavasaris Lielbritānijas karaliskajai ģimenei būs ļoti īpašs, jo pasaulē nāks Kembridžas hercogpāra trešā atvase un kāzas ar savu izredzēto – amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu svinēs princis Harijs. Vien nepilnu mēnesi pirms karaliskajām kāzām plānotas Midltones dzemdības, ziņo britu mediji.

 

Pērna gada septembra sākumā jau ziņojām, ka Keita Midltone ir trešā mazuļa gaidībās un atkal cieš no ārkārtīgi retās slimības.

 

Lai gan oficiāls Bekingemas pils ziņojums par to vēl nav bijis, tomēr saskaņā ar jaunākajām ziņām, Keitai Midltonei noteiktais dzemdību datums ir 23. aprīlis, ko Lielbritānijā atzīmē kā Svētā Džordža dienu – Latvijā šī diena pazīstama kā Jurģi. Ūsiņi jeb Ūsiņa diena ir seni latviešu pavasara svētki, kas sakrīt ar kristīgās baznīcas Svētā Jura dienu. Par godu Svētajam Jurim latviešu valodā šos svētkus dēvē par Jurģiem.

 

Aizvien tiek minēts arī gaidāmā bērniņa dzimums, un daudzi uzskata, ka ģimenē ienāks vēl viena meitiņa. Turklāt, kā jau arī iepriekš, tiek minēti iespējamie mazuļa vārdi. Liela daļa uzskata, ka, ja piedzims meitene, viņu varētu nosaukt par godu karalienei Elizabetei un viņas mātei.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.