Home Nopietnāk Tā izskatās sunītis, kuru Siguldas pusē atstāja pie ķēdes nomirt

Tā izskatās sunītis, kuru Siguldas pusē atstāja pie ķēdes nomirt

1

Par ārkārtīgi nepatīkamu gadījumu Siguldas pusē vēsta dzīvnieku patversme “Labās mājas” Juglā.

 

“”Aizmāršīgie” tautieši!

Šis vilkveidīgais suņu puika, kas šobrīd sver vien 16 kilogramus, nav ēdis vismaz nedēļu. Nemaz. Neko. Ap suņa būdu, kur suns bija piesiets, nav pat vairs kaku pazīmju.

 

Kad mājas samnieki no Siguldas novada kādām mājām rudenī devās uz Angliju labākas dzīves meklējumos, laikam aizmirsa, ka piesietam sunim arī kādreiz gribēsies ēst. Gribēsies arī dzert. Vienkārši aizmirsa.

 

Cilvēkam, kas tika nometināts atstātajā mājā, arī bija piemirsies, ka jebkurai dzīvai būtnei, lai uzturētu sevī dzīvību, ir jāsaņem barība. Bet – aizmirsās.

 

Un tā šis likteņa pamestais nabadziņš vienkārši piesiets pie būdas tika atstāts pārbaudījumam – izdzīvos vai neizdzīvos. Kaut kā izdzīvoja. Varbūt kāds kādreiz bija ko pametis barības veidā.

 

Lūdzu, ieskatieties šī suņa acīs!

 

Un lūdzu ziņojiet par šādiem redzētiem, dzirdētiem gadījumiem, kā tas tika izdarīts šoreiz. Nepalieciet vienaldzīgi! Vienkārši paturiet atmiņā šī sunīša acis!

 

Šobrīd suņuks atrodas dzīvnieku patversmē “Labās mājas”, līdz atkopsies un varēs lūkoties pēc jaunām mājām, kur neviens viņu neaizmirsīs,” raksta patversme.

 

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.