Home Nopietnāk Prātam neaptverama nelaime Latgalē prasa 4 gadus vecas meitenītes dzīvību

Prātam neaptverama nelaime Latgalē prasa 4 gadus vecas meitenītes dzīvību

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši deviņi cilvēki un viens gājis bojā, liecina Valsts policijas operatīvā informācija.

 

No visiem negadījumiem 41 reģistrēts Rīgas reģionā, tāpat septiņi cietušie. Savukārt traģiskais negadījums fiksēts Latgalē, kur avārijā bojā gājis viens cilvēks. 5.martā ap plkst. 7.30 Riebiņu novada Stabulnieku pagastā notika automašīnas Audi un a/m GAZ frontāla sadursme. No gūtajām traumām notikuma vietā ir gājusi bojā apmēram 4 gadus veca AUDI pasažiere, savukārt AUDI vadītājs ar dažādām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē. Pēc sākotnējas informācijas, bērns atradās uz priekšēja pasažieru krēsla, nebija ievietots bērnu sēdeklītī, ka arī iespējams, nebija piesprādzēts. Jāpiebilst, ka torīt minētajā ceļa posmā ir bijusi migla, kas varēja kļūt par vienu no iespējamajiem sadursmes cēloņiem.

 

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

 

Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 538 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 202 par ātruma pārsniegšanu un seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.