Home Nopietnāk Meita Tukuma slimnīcā ierodas pēc tēta mirstīgajām atliekām; viņu sagaida ļoti nepatīkams...

Meita Tukuma slimnīcā ierodas pēc tēta mirstīgajām atliekām; viņu sagaida ļoti nepatīkams pārsteigums

1

Par ārkārtīgi nepatīkamu gadījumu Tukuma slimnīcā vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

 

Mirušā vīrieša meita konstatējusi, ka pēkšņi pazudusi tēta pase, nauda un mobilais telefons. Iepriekš tētis bija stāstījis, ka pase ar tajā ieliktu naudiņu – 60 eiro – atrodas glabāšanā pie galvenā ārsta. Savukārt ārsti jau pēc vīrieša nāves teicās neko nezinām.

 

Slimnīcā stāsta – ātrā palīdzība atzīmējusi, ka viņam līdzi bijusi nauda un pase. Vīrieša stāvoklis strauji pasliktinājies un pēc laika iestājusies nāve. Tad pases vairs nav bijis un slimnīcā apgalvo, ka ārstiem tā noteikti nav bijusi vajadzīga.

 

Vīrietis bijis ievietots vienvietīgā palātā, kas izslēdz iespēju, ka vainīgais bijis palātas biedrs, bet par medicīnas personālu slimnīcas vadība negribētu domāt to sliktāko. Visiem pacientiem, kuri iestājas slimnīcā, jāparakstās, ka iestāde neuzņemas atbildību par viņu personīgajām mantām. Telefons “Bez Tabu” vizītes laikā pēkšņi atrodas vienā no seifiem, kurā iespējams glabāt pacientu mantas. No pases un naudas gan ne vēsts.

 

Meita par pases pazušanu ziņojusi policijai, lai kāds nevarētu ļaunprātīgi pasi izmantot, piemēram, ātro kredītu paņemšanai un tamlīdzīgi.

 

Šādi gadījumi ir arī citās slimnīcās un vienīgais glābiņš ir sargāt mantas pašiem, novietot seifā vai nodot tuviniekiem, lai nes mājās.

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.