Home Nopietnāk Ārkārtīgi negaidīts pavērsiens Intas Fogeles vērtīgā mantojuma lietā

Ārkārtīgi negaidīts pavērsiens Intas Fogeles vērtīgā mantojuma lietā

0

Pirms pusotra gada 59 gadu vecumā mūžībā devās aģentūras “Mis Latvija” vadītāja Inta Fogele, uzreiz sākās minējumi, kas mantos viņas vismaz pusmiljonu eiro vērto dzimtas īpašumu Āgenskalnā. Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, mantinieks ir atrasts.

 

Fogele dzīves pēdējos gados cīnījās ar nopietnām veselības problēmām, bet viņas mūža stīga pārtrūka 2016. gadā, naktī uz 20. jūliju. Pusgadu pēc Intas nāves viņas tobrīd 89 gadus vecā mamma Marga intervijā “Kas Jauns” pauda bažas par īpašuma nākotni.

 

Viņa ikdienā dzīvo senioru aprūpes namā, lai gan meita viņai atstājusi divas mājas un zemesgabalu Āgenskalnā vismaz pusmiljona eiro vērtībā. Savulaik tās jau viņai piederējušas – būdama vienīgais bērns, Marga ēkas un zemi mantojusi no papa. Margas kundze seko mājas lietām un grožus vaļā nelaiž, vienlaikus cerot, ka īpašums nebūs jāatstāj valstij, bet uzradīsies kāds, kam to uzticēt. “Nevar mest plinti krūmos un ne par ko neinteresēties. Vismaz jāatceras, ka nodokļi jāmaksā, citādi sanāks tādas šmuces, ka bail,” toreiz stāstīja viņa.

 

Ar līdzcilvēku palīdzību anulējusi arī pilnvaru, kas ļāva ar Intas atstātajiem īpašumiem rīkoties kādai draudzenei. Pēc Intas nāves presē lielu ažiotāžu sacēla Māras Kalniņas stāsts, ka skaistumkonkursu rīkotāja, vēl slimnīcā esot, piedzīvojusi klīnisko nāvi un redzējusi “to pasauli”, kādā nevēlētos atgriezties. Ļaudis, kuri Intu pazina, nespēja noticēt kam tādam.

 

Nu, 2018. gada martā, kļuvis zināms, ka vērtīgais īpašums Zemesgrāmatā reģistrēts uz mājas īrnieka Ivara Selecka vārda, kuru pirms gada intervijā pieminējusi arī Intas mamma – esot vīrs ar zelta rokām un māja būtu atstājama tāda saimnieciska cilvēka rokās. Kā liecina žurnāla rīcībā esošā informācija, ar viņu noslēgts mantojuma līgums. Īpašumu bez pansionātā dzīvojošās Margas piekrišanas nedrīkst atsavināt, ieķīlāt vai apgrūtināt. Plašāk jaunākajā “Kas Jauns” numurā!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.