Home Nopietnāk Pievilcīgas pusaudzes pirmais brauciens ar vilcienu vienatnē beidzies ļoti nepatīkami

Pievilcīgas pusaudzes pirmais brauciens ar vilcienu vienatnē beidzies ļoti nepatīkami

0

 

Jaunas britu modeles Hariotes Leinas (16) pirmais patstāvīgais brauciens vilcienā beidzies ar seksuālu uzmākšanos, skandālu un tiesu, no kā meitene labprāt būtu izvairījusies, vēsta “Metro”.

 

Iepriekš meitene ceļoja tikai kopā ar māti Sāru (44), bet liktenīgajā reizē pērn augusta beigās apmeklēja draudzeni Bērnslijā. Kad viņa ar koferi un rokassomu Ņūkāslas dzelzceļa stacijā tuvojās biļešu kontroles barjerām, kāds pieaudzis vīrietis sagrāba Harioti aiz dibena. Tas bija viens mirklis un viņš jau steidzās prom. Apstulbusī meitene iekliedzās “Tu nedrīksti tā darīt!”. Par laimi, tuvumā bija policisti un varmāka pat nepaspēja attapties, kad jau bija arestēts.

 

Mercury
Mercury

 

Tas izrādījās 55 gadus vecais Stīvens, kuram nu nāksies 250 stundas nostrādāt sabiedrībai derīgos darbos, samaksāt 100 sterliņu mārciņu kompensāciju un iziet 20 dienu ilgu rehabilitācijas kursu, turklāt viņa vārds piecus gadus būs seksuālo varmāku reģistrā. Tas nozīmē, ka vēl kāda pārkāpuma gadījumā viņam diezgan droši nāksies ieraudzīt restotus logus.

 

Pēc notikušā Hariote izjūt trauksmi un bailes no cilvēku pūļiem. Pazemotā meitene stāsta, ka pirms daudz ceļojusi vilcienā kopā ar mammu, līdz ar to braukt vienai nav bijis problēmu. Viņa todien sajutusies tik pieaugusi un atbildīga, bet šis gadījums atstāja vien dusmas, pazemojumu un apjukumu. Turklāt sliktākās sajūtas sākās tikai dažas dienas pēc notikušā, mokot jaunieti līdz pat šai dienai.

 

Mercury
Mercury

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.