Home Nopietnāk Biļešu nedienas: Dziesmu svētku rīkotājs nāk klajā ar paziņojumu

Biļešu nedienas: Dziesmu svētku rīkotājs nāk klajā ar paziņojumu

0

Svētku rīkotājs lūgs SIA “Biļešu Paradīzi” skaidrot biļešu tirdzniecības procesu, kā arī aicina sabiedrību būt uzmanīgiem, piedaloties biļešu izspēlēs sociālajos tīklos

 

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku rīkotājs rītdien, 5. martā, tiksies ar SIA “Biļešu Paradīze” pārstāvjiem, lai saņemtu skaidrojumus par pakalpojuma izpildi,  konstatētajām nepilnībām, kā arī iesūtītajām biļešu pircēju sūdzībām par biļešu iegādes procesu un lemtu par turpmāko rīcību. Plašākai sabiedrībai skaidrojumu par pakalpojuma izpildi un tā trūkumiem Svētku rīkotājs un SIA “Biļešu Paradīze” sniegs otrdien. Aicinām biļešu pircējus rakstīt oficiālus iesniegumus par novērotajām problēmām biļešu iegādes procesā uz info@dziesmusvetki.lv

 

Svētku rīkotājs ir sastādījis aktu par konstatēto SIA “Biļešu Paradīze” pakalpojuma sniegšanas pārkāpumu, piemērojot papildus komisijas maksu (apkalpošanas maksu) pirkumiem internetā par interneta veikala izmantošanu.

 

“Monitorējot digitālo mēdiju telpu, esam novērojuši, ka biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem ir ievietotas ne tikai sludinājumu portālos, bet parādās arī kā balvas Facebook konkursos. Mēs kā rīkotājs neatbalstām tādas iniciatīvas. Aicinām iedzīvotājus neiegādāties biļetes no negodprātīgajiem pārpircējiem, kā arī izvērtēt dalību šādos konkursos. Kā rīkotājs mēs varam izteikt nožēlu par to, ka Dziesmu un deju svētku biļetes pakļautas šādām rīcībām,” akcentē Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

 

Publiskās tirdzniecības pirmajās divās dienās pārdotas 86417 biļetes jeb 91 % no publiskā tirdzniecībā esošajām biļetēm. 51 % no nopirktajām biļetēm ir iegādātas internetā.  Šobrīd biļetes pieejamas tikai uz Vokālsimfoniskās mūzikas koncertu 5. jūlijā un Sadziedāšanās nakti 8. jūlijā. Salīdzinot ar 2013. gada biļešu tirdzniecības pirmās dienas datiem, kad vienas dienas laikā no 58 000 publiskai tirdzniecībai nodotajām biļetēm tika nopirktas 44000 biļetes jeb 77 %; šogad vienas dienas laikā tika nopirktas 81309 biļetes jeb 86% no 95 250.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.