Home Nopietnāk Smagas avārijas dēļ bloķētā Ventspils šoseja beidzot atvērta satiksmei

Smagas avārijas dēļ bloķētā Ventspils šoseja beidzot atvērta satiksmei

0

Kā ziņo “Latvijas Valsts ceļi”, kopš piektdienas rīta negadījuma dēļ pilnībā bloķētā satiksme uz Rīgas – Ventspils šosejas (A 10) pie Pūres ap plkst. 20 vakarā beidzot atjaunota. Satiksme bija bloķēta teju 12 stundas.

 

Piektdien, 2. martā, 8.20 Tukuma novada Pūres pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 86. km, aiz Pūres notika trīs automašīnu sadursme. Automašīna Chrysler Grand Voyager, kuru vadīja 1991. gadā dzimis vīrietis, veikusi apdzīšanu un izraisījis sadursmi ar pretī braucošo Ford Focus. Sadursmes rezultātā cieta Ford Focus vadītājs – 1958. gadā dzimis vīrietis, un aizmugurē sēdošie – sieviete 8. grūtniecības mēnesī un vīrietis, kuri nogādāti slimnīcā. Smagā automašīna MAN TGA (gāzvedējs), kura brauca aiz Chrysler Grand Voyager, saslīdēja un uz brauktuves apgāzās. Smagās automašīnas vadītājs – 1964. gadā dzimis vīrietis – nav cietis, vēsta “Neatkarīgās Tukuma ziņas”.

 

Uz Ventspils šosejas (A10) pie Pūres, vietā kur no rīta bija noticis ceļu satiksmes negadījums, ir pilnībā atjaunota satiksme. 

 

Notikuma vietā visu dienu turpināja strādāt speciālisti, kas atsūknēja gāzi no cietušās automašīnas tvertnes.

 

Satiksmi negadījuma vietā regulēja Valsts policija. Pēc negadījuma vietas sakopšanas tajā uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h, jo no negadījumā iesaistītās mašīnas bija izlijusi degviela.

 

Papildu informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā autovadītājiem ir pieejama pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

 

 Aculiecinieka foto/Radio Skonto
Aculiecinieka foto/Radio Skonto

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.