Home Bez tēmas Horoskops 1. martam

Horoskops 1. martam

0
unsplash-logoDulcineia Dias

Auns

Šodien tu palīdzēsi atrisināt vai pat aiztaupīt kāda vecāka gadagājuma cilvēka problēmas. Šī, visticamāk, sieviete sāks tevi uzskatīt teju kā savu bērnu. Viņa sniegs arī tev kādu ļoti vērtīgu padomu. Var pat gadīties, ka šis ieteikums radikāli mainīs tavu dzīvi un, iespējams, nākotnē šo dienu uzskatīsi kā teju jaunas dzīves sākumu. Tev sāksies ļoti lielas pārmaiņas un pēc tam tava dzīve mainīsies uz labo pusi.

 

 

Vērsis

Šo dienu tu pavadīsi, risinot vairākus svarīgus materiālas dabas jautājumus. Var gadīties, ka ģimenē būs grūta dilemma – vai nu ņemt jaunu aizdevumu, vai arī mēģināt uzkrāt lielu summu, ārkārtīgi cieši savelkot jostas. Visticamāk, jūs izvēlēsieties otro variantu, lai gan tas solās būt visai nogurdinošs un ilgs process. Galu galā jūs sapratīsiet, ka tas patiesi būs pareizais variants, nevis vēl kādas spiedošas parādsaistības. No šodienas tu atteiksies no visiem nevajadzīgajiem pirkumiem.

 

 

Dvīņi

Tu šo ceturtdienu pavadīsi darbā. Iespējams, saules stari liks tavām domām novirzīties citur un vēlēties aizmirsties domās par pavasari. Tu vēlēsies izmantot ik mirkli, ko vari pavadīt svaigā gaisā, jo īpaši, ja vari tikt projām no burzmas, no pilsētas kņadas. Iespējams, ja esi pilsētnieks, tevi pārņems vēlme uz kādu laiciņu padzīvot kaut kur ārpus pilsētas, lai varētu atjaunot spēkus un enerģiju svaigā  gaisā un klusumā.

 

 

Vēzis

Šodien tev paredzēts sajust pārsteidzošu romantiku. Iespējams, tavā dzīvē atkal uzradīsies cilvēks, kuru reiz stipri mīlēji. Ticams, ka tavā sirdī uzreiz atausīs agrākās jūtas, un jūs abus pārņems milzu romantikas vilnim, taču šim cilvēkam šajā laikā nāksies pieņemt daudz svarīgu lēmumu. Arī tev nāksies domāt par to, kas ir pareizākais un labākais, taču situācija, visticamāk, attīstīsies jums abiem par labu, ja vien patiesi to vēlēsieties jūs abi.

 

 

Lauva

Ticams, ka šodien tev vienam nāksies pildīt komandas uzdevumus. Iespējams, tas notiks tāpēc, ka lielākā daļa kolēģu tiks nosūtīti veikt kādu sarežģītu projektu ārpus biroja telpām, tāpēc tu paliksi, lai būtu uz vietas un kontrolētu to, kas notiek šeit. Šis pienākums būs tik nogurdinošs, ka, atgriežoties mājās, tu teju sabruksi uz dīvāna, sapņojot par relaksāciju skaistā pludmalē. Par laimi, relaksāciju spēsi rast pat uz sava mājas dīvāna.

 

 

Jaunava

Šodien tev nevajadzētu ar aizdomām raudzīties teju uz visu, kas notiek apkārt un saistīts jo īpaši ar tuvākajiem. Tev vajadzētu saprast un pieņemt, ka ne vienmēr visi izjūt pret tevi kādu nepatiku vai veido intrigas. Lai likvidētu šīs aizdomas, mēģini tu būt pirmais, kurš sazinās. Pajautā, kā šim cilvēkam klājas. Smaidi un saņem smaidu arī atpakaļ. Tad nebūs iemesla nesaskaņām.

 

 

Svari

Šodien tev nevajadzētu uztraukties par svešinieku izjūtām. Nesatraucies, ja tavam jaunajam kolēģim ir jātiek ar uzdevumiem galā pašam, atceries kā bija tev pašam, kad uzsāki strādāt. Ja tev ir pabeigti pašam savi darbi un nav jaunu pienākumu, tikai tad vari būt tas, kurš metas palīgā, pretējā gadījumā, darot labu citam, tu vari saņemt aizrādījumus pats sev.

 

 

Skorpions

Šodien, iespējams, tev vajadzēs mainīt kaut ko, ja ne savā izskatā, tad uzvedībā vai pat domāšanas veidā. Ticams, ka uz to uzstās tavs partneris. Ja tu ietiepsies un par katru cenu centīsies atbildēt, ka attiecībās galvenais ir stabilitāte nevis pārmaiņas, var nākties iesaistīties strīdā. Rezultātā var gadīties, ka tavs partneris sāks palēnām meklēt kādu, kurš nav tik liels stagnāts.

 

 

Strēlnieks

Iespējams, šodien būs jāpakļaujas dažādām situācijām darba vietā. Nāksies uzklausīt dažus jaunus darba apstākļus, ko noteikusi vadība, taču tu un pārējie kolēģi to uzņems ar izbrīnu. Katrs no jums vēlēsies kaut ko iebilst, taču nepieciešams iepriekš apdomāt, kādas varētu būt šīs sacelšanās sekas. Visticamāk, jūsu prasības netiks atbalstītas, atsaucoties uz vairākiem saprotamiem apstākļiem.

 

 

Mežāzis

Šī diena lielā mērā būs saistīta ar tavam privātajām lietām. Iespējams, kāds tev liks saprast un atgādinās, ka aizvien gaida kāda lēmuma pieņemšanu no tevis. Tev nāksies vēl un vēl domāt par šo situāciju, tāpēc vislabāk, lai tu varētu to apdomāt vienatnē. Iespējams, sapratīsi, ka tev patiesībā nekas nav jāizlemj un nevienam nekas nav jāpaskaidro. Un beigu beigās tas var būt pavisam vienkārši – uzticies savai sirdij!

 

 

Ūdensvīrs

Šo dienu tu varēsi pavadīt salīdzinoši mierīgi un bez liela mēroga rezultātiem. Viss, ko tu sasniegsi, būs nelielas uzvaras darba jomā, ko, iespējams, neviens pat nepamanīs, taču pats jutīsi lielāku pārliecību par sevi. Tiesa – nevajadzētu sevi apbalvot bērnišķīgā veidā. Labāk koncentrējies uz to, kas jādara tālāk un prasa lielāku piepūli. Vairā uzmanības vajadzētu pievērst tādām lietām, ko jau vairākkārt esi atlicis uz vēlāku laiku.

 

 

Zivis

Šodien, iespējams, uzzināsi daudz vērtīgas informācijas. Visdrīzāk, tas notiks pēcpusdienā, un tu izlemsi ņemt vērā dažus no draugu ieteikumiem. Praksē apstiprināsies tas, ka šiem cilvēkiem bija taisnība, un tavs pieņemtais lēmums izrādījies pareizs. Šī apziņa ļaus tev izbaudīt mierīgu vakaru un pelnīti atpūsties, veltot laiku tam, kam tu vēlies.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.