Home Nopietnāk 53 gadu vecumā pēkšņi mirusi populārā aktrise Emma Čembersa

53 gadu vecumā pēkšņi mirusi populārā aktrise Emma Čembersa

0

24. februāra pēcpusdienā, aģentūra, kura pārstāvēja aktrisi Emmu Čembersu, paziņojusi pasaulei par viņas nāvi, vēsta britu mediji.

 

Aktrises aģentūras pārstāvji atklāja, ka Čembersa mirusi dabīgā nāvē. “Emma ir atveidojusi daudz raksturlomu, ieguldījusi darbā sevi visu. Viņa vienmēr mums atnesa prieku un deva iemeslu pasmaidīt,” teica aģentūras pārstāvis.

 

Lai gan aktrise lielāko slavu iemantojusi tieši Lielbritānijā, viņu zina arī kinomīļi citviet pasaulē. Jo īpaši ar viņas spilgto tēlojumu filmā “Notinghila” (1999), kur viņa savu lomu atveidoja līdzās tādām zvaigznēm kā Džūlija Robertsa un Hjū Grānts. Filmā Čembersa atveidoja Granta jaunāko māsu.
Par kolēģes nāvi sēro arī slavenības visā pasaulē, piemēram, Hjū Grānts savā Twitter kontā ierakstīji: “Emma Čembersa bija ļoti jautra un sirsnīga persona un, protams, izcila aktrise. Ļoti skumjas ziņas.”

 

Kadrs no filmas “Notinghila”

 

Tāpat savas skumjas izsaka arī britu TV raidījumu vadītājs un auto žurnālists Džeremijs Klarksons: “Skumstu par Emmu Čembersu. Pazinu viņu kopš bērnības Donkasterā. Viņa bija ļoti smieklīga. ”

 

Vēl viens kolēģis no “Notinghilas”, aktieris Džeimss Dreifuss Twitterī raksta: “Dusi mierā, brīnišķīgā un talantīgā Emma Čembersa. Unikāla un neaprakstāmi jautra. Pārāk jauna. Domās ar viņas ģimeni.”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.