Home Nopietnāk Lielbritānijā uz ielas miris atrasts Jeļenas brālis; izmisīgi lūdz palīdzēt

Lielbritānijā uz ielas miris atrasts Jeļenas brālis; izmisīgi lūdz palīdzēt

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

Traģisku vēsti par brāļa Jana nāvi Lielbritānijā pirms dažām dienām saņēma viņa māsa Jeļena. Viņai ar brāli bija sirsnīgas attiecības, viņa bija jaunākā māsa. 43 gadus vecais Jans jau vairākus gadus dzīvoja un strādāja Lielbritānijā, pēdējā laikā ar darbiem neveicās labi, tādēļ māsa mudināja atgriezties Latvijā, tomēr bija cerības februārī atsākt strādāt, vēsta ziedot.lv

 

Diemžēl 13. februārī Jans tika atrasts miris uz ielas. Māsa uzzināja, ka februāra sākumā viņam bijusi epilepsijas lēkme. Vairāk informācijas ģimenei šobrīd nav, ir uzsākta notikušā izmeklēšana. Taču ģimenei jādomā kā atgādāt brāli apbedīšanai Latvijā. Repatriācijas izmaksas no Lielbritānijas uz Latviju ir 1800 eiro. Jana tuviniekiem šādu līdzekļu nav.

 

Rūpes par brāļa pārvešanu Latvijā uzņēmusies māsa Jeļena. Viņa dzīvo un strādā Ventspilī, viņa ir apkopēja skolā, pēc vīra nāves viņa viena audzina bērnu. Jana šķirtajā ģimenē Latvijā aug 5 bērni, no kuriem 4 vēl mācās. Māsa Jeļena lūdz līdzcilvēku palīdzību brāļa pārvešanai, lai apbedītu Jana dzimtajā Daugavpils pusē, līdzās viņa vecākiem.

 

Palīdzēsim pārvest Janu! Ziedot šim mērķim iespējams ŠEIT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.