Home Nopietnāk Īrijā nelaimes gadījumā bojā gājusi jauna sieviete no Latvijas

Īrijā nelaimes gadījumā bojā gājusi jauna sieviete no Latvijas

2
pexels.com/Siri/CC0 License
pexels.com/Siri/CC0 License

Pagājušajā nedēļā jūrā netālu no Bray Head dzīvību traģiski zaudējusi jauna sieviete no Latvijas, ziņo Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie, atsaucoties uz laikrakstu Bray People

 

Aptuveni 20 gadus veco peldētāju, kurai ūdenī bija radušās pēkšņas problēmas, pamanīja cilvēki, kuri gājuši gar jūras krastu. Viņi bija izdzirdējuši kliedzienus no jūras puses un pamanījuši peldētāju ūdenī apmēram pusceļā starp Bray un Greystones. Tika sacelta trauksme un izsaukta krasta apsardze un glābēji, norāda portāls. Notikuma vietā ieradās divas ekipāžas. Kā arī glābšanas helikopters un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde.

 

Peldētāja ar helikoptera palīdzību tika izcelta no ūdens un nogādāta slimnīcā, kur mediķiem viņas dzīvību diemžēl neizdevās glābt.

 

Vēlāk vakarā sievietes ģimene paziņoja par viņas pazušanu un tika noskaidrota bojā gājušās peldētājas identitāte. Jaunā sieviete bija Latvijas valstspiederīgā no Dublinas.

 

2 COMMENTS

  1. Noskaidrota bojā gājušās sievietes identitāte !??? Lasītājam tad pateikt varēja vismaz vārdu , Skaidrīte . Diāna ,Laura vai kā citādi ,jo latvijas pilsoņi tur ir pietiekami daudz un tagad piederīgajos valda neziņa ,ar domu ,ka tikai ne manējā !
    Uzreiz varu ,godātie tautieši , pateikt ,….uztraukumam nav pamata ,jo izlasot teikumu :…,,Jaunā sieviete bija Latvijas valstspiederīgā no Dublinas.!
    Būtu saprotams skaidrojums : valsts piederīgā no Strenčiem , no Siguldas vai no CĒSĪM ! Bet no Dublinas Latvijā !? Te ir ko aizdomāties ,tāpat kā …sievietes peldēšana jūrā ziemas laikā !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.