Home Nopietnāk Atklājas ļoti skumjš fakts par Ādažu pusē mežā atrasto sievieti

Atklājas ļoti skumjš fakts par Ādažu pusē mežā atrasto sievieti

0
Pexels.com
Pexels.com

Ar policijas un brīvprātīgo kopīgiem spēkiem sestdien tika organizēti meklēšanas pasākumi Ādažu rajonā. Meklēšanas pasākumos piedalījās 20 brīvprātīgie un aptuveni 90 cilvēku no dažādām Saulkrastu kriminālpolicijas nodaļām, ziņo Bezvēsts.lv. Jau vēstījām par šausmīgo gadījumu, kad bezvēsts pazudusī sieviete tika atrasta noslepkavota. Nu kļuvis zināms, ka viņa zem sirds nēsāja bērniņu…

 

 

Iepriekš, 16.februārī, Saulkrastu policija operatīvās izmeklēšanas darbību rezultātā aizturēja aizdomās turamo – cilvēku, kas varētu būt saistīts ar jaunas sievietes pazušanu. Un sestdien, 18.februārī, pēc sešām meklēšanas stundām, Ādažu novadā sieviete tika atrasta, diemžēl bez dzīvības pazīmēm. Tiek veikta izmeklēšana, ir ierosināts kriminālprocess.

 

 

No Bezvests.lv un Valsts policijas informācijas avotiem ir zināms, ka 23 gadus jaunā sieviete pazuda Ādažos piektdienas vakarā. 16.februārī viņa neatgriezās mājās no tikšanās ar tuvu draugu. Tuvinieki, nesagaidot viņu mājās, vērsās ar iesniegumu policijā, lūdzot uzsākt pazudušās meitenes meklēšanas darbus. Draugs, kuram piezvanīja pazudušās meitenes māte, izteica neizpratni, un arī bija uztraucies – teica, ka nekādas tikšanās neesot bijis, un pēdējo reizi viņi bija tikušies meitenes dzimšanas dienā – 14.februārī. Pazuda viņa 16.februārī. Ņemot vērā meitenes stāvokli – viņa gaidīja bērnu – ģimene meklēšanas darbos iesaistīja Saulkrastu un Ādažu policiju, kā arī sabiedriskā labuma organizācijas Bezvests.lv brīvprātīgos.

 

 

Ir aizturēts par slepkavības izdarīšanu aizdomās turamais. 23 gadus jaunā sieviete tika nogalināta pagājušo piektdienu, 16.februārī, Ādažos. Aizdomās turamo aizturēja pēc 24 stundām. Pēc policijas ziņām, tas ir vīrietis, 1998.gadā dzimušais, kuram, gadījumā , ja viņa vaina tiks apstiprināta, draud brīvības atņemšana no 10 līdz 20 gadiem, vai arī mūža ieslodzījums. Šobrīd viņš atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

 

 

Pagājušajā gadā Latvijā ir veiktas 128 slepkavības, kā paziņoja Valsts policijas vadītājs Ints Ķuzis. Tai skaitā divas pasūtījuma slepkavības. Pamatā vardarbīgi noziegumi tiek izdarīti sadzīves konfliktu rezultātā , kā rezultātā bieži cieš tuvinieki.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.