Home Nopietnāk Nelaime Jēkabpilī; Izmisīgi tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība

Nelaime Jēkabpilī; Izmisīgi tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība

0

“Traģēdija, ko nevienam nesaprast, ja vien nav piedzīvots kas līdzīgs,” tā šodien saka Jēkabpilī bojā gājušā vīrieša dēls. Viņš knapi spēj valdīt asaras, bet pašam jāturas un arī māsa jāmierina, kura bijusi šausminošo notikumu aculieciniece, ziņo LNT “Degpunktā”.

 

14. februārī plkst. 17.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Pasta ielu Jēkabpilī, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg sadzīves priekšmeti 5m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Plkst. 19.28 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

Mirušā vīrieša dēls stāsta: “Es biju darbā un man piezvanīja māsa, kura raudādama teica, ka tēvs ir ugunsgrēkā nomiris, ka māja sadegusi.”

 

Visgrūtākais ir bijis mirklis, kad postaža pirmo reizi ieraudzīta. Tēva mirstīgās atliekas jau aizvestas, bet vēl palicis suņuks, kurš arī ugunsgrēkā gājis bojā.

 

Priekšā vēl ļoti daudz darāmā, lai atjaunoju mājiņu un mirušā vīrieša meitai būtu kur dzīvot, kā arī sarūpētu jaunu iedzīvi. Ja variet palīdzēt šajā kritiskajā situācijā ar būvmateriāliem, mantām vai naudas līdzekļiem, lūdzu zvaniet Jurim personīgi pa tālruni: 25527015

 

Plašāk par notikušo sižetā:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.