Home Slavenības Mūziķis Eds Šīrans saņēmis nopietnu lūgumu no prinča Harija

Mūziķis Eds Šīrans saņēmis nopietnu lūgumu no prinča Harija

0

 

Angļu mūziķis, dziesmu autors Edvards Kristofers “Eds” Šīrans saņēmis ārkārtīgi svarīgu lūgumu no Apvienotās Karlistes karalienes Elizabetas II mazdēla – Velsas prinča Harija, vēsta ārzemju mediji.

 

Kāds ģimenei pietuvināts avots, pastāstījis izdevumam “US Weekly”, ka princis Harijs personīgi lūdzis Edam Šīranam uzstāties viņa kāzās ar izredzēto – ASV aktrisi Meganu Mārklu.

 

Mūziķis, kurš ir draugos ar Harija māsīcu – Jorkas princesi Beatrisi, pērnā gada nogalē uz britu žurnālistu jautājumiem šo situāciju apstiprināt, Šīrans bija atbildējis īsi: “Jā, kāpēc ne?”. Šādu atbildi viņš bija sniedzis decembrī, kad atradās Bekingemas pilī, kur Harija tēvs – princis Čārlzs iecēla Šīranu par britu impērijas ordeņa locekli.

 

Kesingtonas pils pārstāvji 12. februārī oficiāli paziņoja, ka kāzu ceremonija sāksies 2018. gada 19. maijā plkst. 12:00 Sv. Džordža kapelā Vindzoras pilī. Ceremoniju vadīs Vindzoras dekāns Deivids Konners, bet pāri salaulās Kenterberijas arhibīskaps Džastins Velbijs.

 

Pēc ceremonijas jaunlaulātie dosies nelielā izbraucienā caur Vindzoras pilsētu un atpakaļ uz pili. Šis mirklis ļaus cilvēkiem sanākt kopā un līdzās ar jaunlaulātajiem baudīt šīs īpašās dienas atmosfēru.

 

Kāzu pieņemšana notiks Sv. Džordža zālē, un tā turpināsies ar privātu pasākumu tuvākajiem radiem un draugiem.

 

Nav zināms un apstiprināts, kurā daļā ar savu dziedājumu jaunlaulātos un viesus varētu priecēt Eds Šīrans, bet, iespējams, tas notiks pieņemšanā. Šīrana bijusī mīļotā, dziedātāja Elija Goldinga 2011. gada 29. aprīlī – prinča Viljama un Keitas Midltones kāzās Bekingemas pilī izpildīja Eltona Džona dziesmu “Your Song”, kas bija jaunlaulāto pirmā deja. Šīs dziesmas oriģinālizpildījums bija Viljama mirušās mātes princeses Diānas mīļākā dziesma.

 

Izskanējušas arī ziņas, ka nav izslēgts, ka pats Eltons Džons uzstāsies Harija un Megana kāzu ceremonijā vai pieņemšanā. Viņš bija tuvos draugos ar princesi Diānu un 1997. gadā viņas bērēs dziedāja dziesmu “Candle in the Wind”. Turklāt, mūziķis ir pārcēlis divus Lasvegasā ieplānotus šovus, kas bija paredzēti tieši tajā nogalē, kad princis Harijs laulāsies ar savu izredzēto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.